24 січня, відбулися вибори старост у селах Миляцької об’єднаної територіальної громади Дубровицького району. Про це повідомили в регіональному Офісі реформ.
Так, старостою села Жадень обрали Наталію Денищич, Смородськ – Марію Стрибулевич. У Перебродах та Будимлі вибрали Володимира Панченка та Петра Молчановича відповідно.
Водночас інтереси сіл Лугове та Біле представлятиме один староста – Олександр Кухарець, а Удрицька та Хочина – Неоніла Пігаль.
Загалом у виборах взяли участь понад півтори тисячі мешканців сіл із майже 4 тисяч зареєстрованих у списках, що складає майже 40 відсотків виборців.
Обрані старости, відповідно до закону про добровільне об’єднання територіальних громад, представлятимуть інтереси жителів сіл у виконкомі ОТГ, а також сприятимуть у підготовці документів, що подаються до органів місцевого самоврядування.
Разом з тим, 27 березня цього року відбудуться перші вибори в Радивилівській міській ОТГ на Рівненщині. Таке рішення прийняла Центральна виборча комісія 25 грудня минулого року.
27 February 2026
Мінрозвитку підготував проєкт Постанови щодо...
Міністерство розвитку громад та територій України напрацювало проєкт Постанови Кабінету Міністрів «Про пріоритети...
27 February 2026
Seven Vehicles Equipped for Mobile Service...
On 26 February in Kyiv, the Polaris Programme “Supporting Multilevel Governance in Ukraine” handed over vehicles...
26 February 2026
Strategic dialogue on the Council of Europe Action Plan for Ukraine for 2027–2030 held in Kyiv
Strategic dialogue on the Council of Europe...
Ukraine, jointly with the Council of Europe, has begun planning the next stage of cooperation for 2027-2030: what...
26 February 2026
Вакансія: Експерт(ка) з розробки місцевих планів управління відходами (МПУВ)
Вакансія: Експерт(ка) з розробки місцевих...
Шведсько-українська програма «Посилення управління побутовими відходами в Україні» (WM4U), що фінансується Sida та...