Білозірська сільська виборча комісія повідомляє про призначення перших виборів старости смт. Ірдинь на неділю 17 січня 2016 року.
Довідково: Білозірська сільська об'єднана територіальна громада — об'єднана територіальна громада в Україні, у Черкаському районі Черкаської області. Адміністративний центр — село Білозір'я.
Утворена 26 серпня 2015 року в рамках адміністративно-територіальної реформи 2015 року. До складу громади ввійшли населені пункти Ірдинської селищної ради та Білозірської сільської ради Черкаського району.
У складі громади 3 населених пункти — смт Ірдинь, село Білозір'я та селище Баси.
Особливістю Білозірської громади є те, що її адміністративним центром є село, тому громада вважається сільською, проте до її складу входить селище міського типу. В Україні нема жодної іншої ради чи громади, в якій центром було б село при наявності в її складі міського населеного пункту. Відповідно до ст. 14-1 та ст.51 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" у селах, селищах, визначених за рішенням місцевої ради об’єднаної територіальної громади, утвореної відповідно до Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад", за винятком її адміністративного центру, обирається староста на строк повноважень місцевої ради
10 April 2026
Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення разом із людьми, а не «для галочки»
Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення...
Шукаєте дієві інструменти, щоб залучити мешканців до прийняття важливих рішень, але стикаєтеся з тим, що публічні...
10 April 2026
Володимир Зеленський відзначив представників...
Президент України Володимир Зеленський під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад відзначив державними...
10 April 2026
Сплата податків через «Дію»: громади вимагають...
Акцент дня в Рівному: не більше повноважень, а сучасні сервіси. Експеримент Мінрозвитку – перший крок, який має...
09 April 2026
Мінфін: у I кварталі 2026 р. до загального...
Протягом I кварталу (січень-березень) 2026 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн, що на...