Відчути результат допоможе Канада

Запорізька область увійшла до чотирьох пілотних регіонів України, в яких упроваджують проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» для просування демократії, економічного розвитку на місцевому рівні, сприяння веденню бізнесу та підтримки децентралізації. Впроваджує його Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки уряду Канади. 

Цей проект спрямований на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку. Він сприяє розвитку малого та середнього бізнесу, підтримці децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях. 

Його партнери: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Асоціація міст України, обласні ради та ОДА Запорізької Вінницької, Івано-Франківської, Полтавської областей та 16 міст-партнерів. Мета проекту — впровадження моделі «відкритого уряду», прозорості, ефективності органів місцевого самоврядування, розбудова територіальних громад, реалізація програм органів місцевого самоврядування для підтримки підприємництва та зміцнення середнього класу. 

За словами голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля, це важливий крок для краю на шляху впровадження демократичних цінностей. Проект буде дуже корисним для області. У розбудові держави, де головне — законність і порядок, залучення кращого світового досвіду потрібне. Важливо, щоб співпраця мала позитивний ефект і запоріжці відчули результат.

Область:

Запорізька область

Source:

«Урядовий кур’єр»

Read more:

13 August 2026

Як система громадського здоров’я працює на випередження: безпека води як практичний приклад

Як система громадського здоров’я працює на...

Від оцінки ризику до конкретних рішень. Як система громадського здоров’я допомагає зберігати воду безпечною. Коли...

13 August 2026

Що Стратегія реформування державного управління до 2030 року передбачає для місцевого самоврядування

Що Стратегія реформування державного управління...

Кабінет Міністрів ще 10 червня 2026 року схвалив Стратегію реформування державного управління України на 2026-2030...

13 August 2026

Як ОСББ підготувати будинок до зими – і де знайти кошти на термомодернізацію

Як ОСББ підготувати будинок до зими – і де...

До початку опалювального сезону більшість ОСББ зосереджується на звичних завданнях: перевірити обладнання, завершити...

12 August 2026

Minrehion develops a concept for reforming State Fund of Regional Development

Minrehion develops a concept for reforming...

The Ministry for Communities, Territories and Internally Displaced Persons of Ukraine is developing a concept for...