Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський анонсував реалізацію на території області пілотного проекту по створенню Центрів надання адміністративних послуг підвищеної якості та доступності. Нині такі центри існують, але пропонують громадянам обмежений сервіс.
Сьогодні відбулося перше засідання робочої групи, до складу якої увійшли представники місцевої влади Краматорська, Слов’янська, Маріуполя, Артемівська і Костянтинівки. Саме ці міста стануть майданчиком для експерименту, після чого досвід буде поширено на всій території України. Співголовою групи і провайдером необхідних законодавчих змін для втілення проекту виступив народний депутат, член Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції Мустафа Найєм.
«Насправді міські голови отримали завдання ширше, ніж просто відкриття вдосконалених Центрів адміністративних послуг. Крім них, на базі цих п’яти міст ми плануємо побудувати інфраструктуру європейського зразка на Донеччині. Обласна влада передбачила для них 2,5 млрд. гривень з орієнтирами на сучасні системи тепло-, водопостачання і водовідведення, заходи з енергоефективності та якісні дороги. Але ми також чекаємо пропозиції партнерства у розбудові регіону від приватного сектора», - наголосив голова Донецької ОДА.
За словами Павла Жебрівського, таку масштабну задачу потрібно вирішувати комплексно, і ключовою ланкою повинна стати боротьба з побутовою корупцією. Він зазначив, що реалізувати нові правила функціонування ЦНАПів в рамках старого законодавства не вдасться. Більше - ТУТ
22 June 2026
Бібліотекарі громад Харківщини вивчали досвід сучасних бібліотек Польщі
Бібліотекарі громад Харківщини вивчали досвід...
Десять бібліотекарів із Валківської, Богодухівської, Краснокутської та Коломацької громад Харківської області взяли...
22 June 2026
Моніторинг громад – травень 2026
Моніторинг громад – травень 2026
Як змінюється стан справ у територіальних громадах? Як на їхню спроможність впливають безпекові умови в регіонах та...
22 June 2026
Oleksii Riabykin: The next stage of...
Lviv hosted a meeting in the framework of the “Strasbourg Format”, dedicated to the role of district councils in the...
22 June 2026
Естетика як стратегія: як профтех в...
«Я передумала, я не буду тут вчитися!» – ці слова, супроводжувані істерикою, директорка...