Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин закликає об'єднані територіальні громади Львівщини взяти участь у конкурсному відборі для створення Центрів надання адміністративних послуг.
Конкурсний відбір здійснюватиметься в рамках співпраці Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Проекту «Реформа управління на сході України», що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH (діяльність якого здійснюється за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини).
«Процес децентралізації та адміністративно-територіальна реформа повинні позитивно вплинути на управлінську систему в країні, зокрема, діяльність органів влади повинна бути якісною, оперативною та відкритою. Створення Центрів надання адміністративних послуг у кожній об'єднаній громаді наблизить організацію влади в Україні до європейського зразка», - наголосив Олександр Ганущин.
Голова обласної ради зазначив, що сьогодні на Львівщині створено 15 об'єднаних громад. Він, зокрема, закликав їх очільників до спільної праці задля створення якісної системи надання послуг населенню.
13 March 2026
Vinnytsia region launches strategic partnership...
The Vinnytsia Regional Military Administration has launched a long-term partnership with the German state of...
13 March 2026
Ninth-grade students can complete their schooling without changing schools
Ninth-grade students can complete their...
Ninth-grade students may, at their own choice, finish their studies at their current school without having to...
13 March 2026
Стартувала сьома Навчальна платформа для керівників ЦНАП
Стартувала сьома Навчальна платформа для...
5 березня 2026 року розпочалося навчання сьомої Навчальної платформи для керівників ЦНАП, що реалізується у...
13 March 2026
Understanding EU Structural Funds through their Potential Transformation
Understanding EU Structural Funds through their...
The European Union is gearing up for its next long-term budget cycle, the Multiannual Financial Framework for...