Виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації для завершення капітального ремонту центру з надання адміністративних послуг у центрі села Вишевичі, затвердження статуту об’єднаної територіальної громади, створення ліквідаційної комісії для передачі комунального майна, затвердження складу робочої групи із розроблення проекту структури ради та її виконкому.
Такими були основні питання порядку денного другого пленарного засідання першої сесії Вишевицької сільської ради об’єднаної територіальної громади Радомишльського району, яка відбулася 4 грудня.
Голова Вишевицької сільської ради ОТГ Сергій Гаврутенко поінформував, що перевиконання бюджету ради, за підсумками 2015 року, становить 31,3 тис. грн. Він запропонував левову частку із цих коштів – 27 тис. грн. спрямувати для реконструкції приміщення в центрі села, де заплановано розмістити служби з надання необхідних доступних та зручних адміністративних послуг жителям, а решту – використати на виплату заробітної плати працівникам дитячого садочка та будинку культури. І пояснив, що сьогодні адміністративне приміщення дуже занедбане, не опалюється, а з нового року сюди повинні переїхати працівники, які виконуватимуть належні повноваження ОТГ та держави. До кінця року очікується надходження в бюджет сільради ще 50 тис. грн., які можна використати на ремонт школи та інших закладів. Депутати підтримали, а також визначили порядок фінансової діяльності в об’єднаній територіальній громаді до завершення поточного бюджетного року та з моменту набуття повноважень об’єднаної територіальної громади.
Особливу небайдужість народні обранці сільської ради проявили в ході обговорення статуту та символіки об’єднаної територіальної громади, принципів та механізмів впливу на розвиток територій, прискіпливо поставилися до визначення структури ради, професійного підбору членів виконкому, напрацювання проекту бюджету об’єднаної територіальної громади на 2016 рік.
02 June 2026
Місто української слави. Інтерв’ю голови Очаківської міської ради Сергія Бичкова
Місто української слави. Інтерв’ю голови...
Голова Очаківської міської ради Миколаївської області капітан-лейтенант запасу Сергій Бичков про тисячі квадратних...
02 June 2026
Вакансія: Спеціаліст (-ка) з комунікацій
Вакансія: Спеціаліст (-ка) з комунікацій
Опис контексту Для реагування на мінливі потреби українських муніципалітетів і національних суб'єктів у воєнний...
01 June 2026
Усунення диспропорцій в НГО земель: що змінює постанова Кабміну № 676 для громад
Усунення диспропорцій в НГО земель: що змінює...
Уряд ухвалив довгоочікувані зміни до Методики нормативної грошової оцінки (НГО) земельних ділянок. Постанова КМУ №...
01 June 2026
Анонс: вебінар «Актуалізація даних працівників...
Запрошуємо керівників закладів загальної середньої освіти та представників територіальних громад долучитися до...