Семенівська міська об’єднана територіальна громада
Чернігівська область

Фактичний:

Семенівська міська рада

  • місто Семенівка
  • село Кути Другі

Архипівська сільська рада

  • село Архипівка
  • село Зоря
  • село Леонівка

Галаганівська сільська рада

  • село Галаганівка
  • село Грем’ячка

Карповицька сільська рада

  • село Карповичі
  • село Гаті
  • село Красні Лози
  • село Набережне

Костобобрівська сільська рада

  • село Костобобрів
  • село Сергіївське

Машівська сільська рада

  • село Машеве
  • село Ферубки

Миколаївська сільська рада

  • село Миколаївка
  • село Залізний Міст

Олександрівська сільська рада

  • село Олександрівка
  • село Карасі
  • село Криульки
  • село Максимихине
  • село Фроли
  • селище Газопровідне
  • селище Зелена Роща
  • селище Угли

Погорільська сільська рада

  • село Погорільці
  • село Лосівка
  • село Тополівка

Старогутківська сільська рада

  • село Стара Гутка
  • село Вільшанка
  • село Жаданівка
  • село Лосевочка
  • село Шведчина

Тимоновицька сільська рада

  • село Тимоновичі
  • село Брониви
  • село Заріччя
  • село Калинівське
  • село Луб’яне
  • село Медведівка
  • село Чорнозем

Хотіївська сільська рада

  • село Хотіївка
  • село Березовий Гай
  • село Кринички
  • село Лісківщина
  • село Прогрес

Чорнорізька сільська рада

  • село Чорний Ріг
  • село Бобрик Другий
  • село Козилівщина
  • село Лубня

Янжулівська сільська рада

  • село Янжулівка
  • село Покровське

 

Склад за перспективним планом:

Семенівська міська рада

  • місто Семенівка
  • село Кути Другі

Архипівська сільська рада

  • село Архипівка
  • село Зоря
  • село Леонівка

Галаганівська сільська рада

  • село Галаганівка
  • село Грем’ячка

Карповицька сільська рада

  • село Карповичі
  • село Гаті
  • село Красні Лози
  • село Набережне

Костобобрівська сільська рада

  • село Костобобрів
  • село Сергіївське

Машівська сільська рада

  • село Машеве
  • село Ферубки

Миколаївська сільська рада

  • село Миколаївка
  • село Залізний Міст

Олександрівська сільська рада

  • село Олександрівка
  • село Карасі
  • село Криульки
  • село Максимихине
  • село Фроли
  • селище Газопровідне
  • селище Зелена Роща
  • селище Угли

Погорільська сільська рада

  • село Погорільці
  • село Лосівка
  • село Тополівка

Старогутківська сільська рада

  • село Стара Гутка
  • село Вільшанка
  • село Жаданівка
  • село Лосевочка
  • село Шведчина

Тимоновицька сільська рада

  • село Тимоновичі
  • село Брониви
  • село Заріччя
  • село Калинівське
  • село Луб’яне
  • село Медведівка
  • село Чорнозем

Хотіївська сільська рада

  • село Хотіївка
  • село Березовий Гай
  • село Кринички
  • село Лісківщина
  • село Прогрес

Чорнорізька сільська рада

  • село Чорний Ріг
  • село Бобрик Другий
  • село Козилівщина
  • село Лубня

Янжулівська сільська рада

  • село Янжулівка
  • село Покровське

Жадівська сільська рада

  • село Жадове
  • село Вільхівка
  • село Довжик
  • село Єршов
  • село Іванине
  • село Селище
  • село Турове

Іванівська сільська рада

  • село Іванівка
  • село Зелений Гай
  • селище Іванпуть
  • село Кривуша
  • село Марс
  • село Ракути
  • село Східне

Орликівська сільська рада

  • село Орликівка
  • село Баранівка
  • село Блешня
  • село Мхи
  • село Хандобоківка

share

utc

Choose a region or a united territorial community