text_block_en
Менська міська об’єднана територіальна громада

Фактичний:

Менська міська рада

  • місто Мена

Макошинська селищна рада

  • смт Макошине
  • село Остапівка

Бірківська сільська рада

  • село Бірківка

Блистівська сільська рада

  • село Блистова
  • село Дерепівка

Величківська сільська рада

  • село Величківка
  • село Вільне

Дягівська сільська рада

  • село Дягова

Киселівська сільська рада

  • село Киселівка
  • село Комарівка
  • селище Прогрес

Куковицька сільська рада

  • село Куковичі
  • село Загорівка
  • село Овчарівка
  • селище Куковицьке

Лісківська сільська рада

  • село Ліски
  • село Луки
  • село Майське
  • село Максаки

Осьмаківська сільська рада

  • село Осьмаки

Садова сільська рада

  • селище Садове
  • село Нові Броди

Семенівська сільська рада

  • село Семенівка

Синявська сільська рада

  • село Синявка

Слобідська сільська рада

  • село Слобідка

Стольненська сільська рада

  • село Стольне
  • село Дмитрівка
  • село Лазарівка
  • село Чорногорці

Ушнянська сільська рада

  • село Ушня
  • село Дібрівка

Феськівська сільська рада

  • село Феськівка

 

Відповідно до розпорядження КМУ Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Чернігівської області

Менська міська рада

  • місто Мена

Макошинська селищна рада

  • смт Макошине
  • село Остапівка

Бірківська сільська рада

  • село Бірківка

Блистівська сільська рада

  • село Блистова
  • село Дерепівка

Величківська сільська рада

  • село Величківка
  • село Вільне

Дягівська сільська рада

  • село Дягова

Киселівська сільська рада

  • село Киселівка
  • село Комарівка
  • селище Прогрес

Куковицька сільська рада

  • село Куковичі
  • село Загорівка
  • село Овчарівка
  • селище Куковицьке

Лісківська сільська рада

  • село Ліски
  • село Луки
  • село Майське
  • село Максаки

Осьмаківська сільська рада

  • село Осьмаки

Садова сільська рада

  • селище Садове
  • село Нові Броди

Семенівська сільська рада

  • село Семенівка

Синявська сільська рада

  • село Синявка

Слобідська сільська рада

  • село Слобідка

Стольненська сільська рада

  • село Стольне
  • село Дмитрівка
  • село Лазарівка
  • село Чорногорці

Ушнянська сільська рада

  • село Ушня
  • село Дібрівка

Феськівська сільська рада

  • село Феськівка

Волосківська сільська рада

  • село Волосківці
  • село Степанівка

Городищенська сільська рада

  • село Городище

Данилівська сільська рада

  • село Данилівка
  • село Веселе

Покровська сільська рада

  • село Покровське

share

utc

Choose a region, community or village