07 April 2025
Decentralization

An educational Christmas tree for AHs. Factors influencing the school education quality most of all

Serhiy Dyatlenko, the national education expert of the U-LEAD with Europe Programme, represents the outcomes of his research, namely, summarising opinions of various experts, aimed at simplifying search for ways of enhancing the school education quality for the new territorial hromadas, and suggesting the generalised view on the factors, influencing the school education quality.

Колонка відображає винятково позицію її автора. За достовірність інформації відповідає автор колонки. Точка зору редакції порталу «Децентралізація» може не збігатися з точкою зору автора колонки.
18.11.2020 - 08:41 | Views: 15900
Сергій Дятленко

Author: Сергій Дятленко

Tags:

education Diatlenko

Share the news:

Comments:
3cc135396d1dc7703982b2e1697d6945
Наталія Олійник
18.11.2020 - 11:58
Дякую, шановний Сергію Миколайовичу, за цікавий, а головне, корисний кейс! Трішки засмутилася... Це класно мати "нафарбовані губи", але якби ще й змісту освіти додати туди. Тому й засмутилася, що ВСЗЯО поки що не розглядається як шанс на якісну освіту у школі. Ефективно вибудована ВС - це і стратегія розвитку, і прозора та зрозуміла система оцінювання навчальних досягнень, і академічна доброчесність і т.д. Така собі "скринька коштовностей" для директора школи.
Відповісти
Profilepic
Віктор Логвін
18.11.2020 - 14:18
Де завгодно українці будують щастя тільки не у себе в Україні, кожний окремо - супермен і чемпіон, а разом - команда лузерів. В конкретному випадку помилка автора і інших освітніх реформаторів у впертому бажанні зробити цукерку саме з цієї наявної освітньої г.машини, не ставлячи під сумнів українську систему освіти як таку, створену І.В.Сталіним у 30х роках, дивуючись чому ж оця радянська вертикаль і налагоджена машина насильства все ніяк не везе у світле демократичне майбутнє.
Відповісти
*To add comment you should be authorized or sign_in
Read more:

05 April 2025

Покровське та Підберізці: розмова про виклики, допомогу і віру в людей у третій серії подкасту «Згуртовані»

Покровське та Підберізці: розмова про виклики,...

  У третьому епізоді подкасту «Згуртовані» ведучий Єгор Гордєєв поспілкувався з головами громад, які...

04 April 2025

7 квітня – презентація квітневих каталогів можливостей для громад та бізнесу

7 квітня – презентація квітневих каталогів...

  7 квітня о 13:00 відбудеться презентація каталогів можливостей для громад та бізнесу на платформі...

04 April 2025

Новий законопроєкт про формування ліцейної мережі: що може чекати на академічні ліцеї та громади (запис вебінару)

Новий законопроєкт про формування ліцейної...

Новації законопроєкту 13120-1 «Про внесення змін до Закону України "Про повну загальну середню освіту" щодо...

04 April 2025

Стартує програма «Запровадження середньострокового бюджетного планування в територіальних громадах»

Стартує програма «Запровадження...

U-LEAD з Європою запрошує представників місцевих фінансових органів та головних розпорядників коштів місцевих...