Як громада може отримати свого поліцейського офіцера
У 2021 році проект «Поліцейський офіцер громади» Національна поліція планує поширити на усі регіони України.
Наступними регіонами запровадження проекту будуть Вінницька, Київська, Одеська та Полтавська області, де вже тривають зустрічі представників Нацполіції з керівництвом громад щодо їх участі у проекті.
З 15 по 25 грудня 2020 у цих регіонах триватиме онлайн-анкетування громад. У січні-березні 2021 року – визначення громад, підписання меморандумів, відбір поліцейських та направлення їх на навчання.
Після цього проект буде поширений і на інші області, які поки не беруть у ньому участі - Херсонську, Чернігівську та Чернівецьку області, - та на регіони, де проект запроваджений частково: Житомирську, Миколаївську, Сумську та Тернопільську області.
З усіх питань стосовно впровадження Проекту у вашій громаді звертайтеся до представника Управління превентивної діяльності у вашій області.
Ознайомитися зі зразками документів, які громада має подати для участі у проекті, з вимогами до громад, а також дізнатися більше про проект можна у додатках до цієї публікації.
Довідка
Проект «Поліцейський офіцер громади» вже запроваджено у 13 областях: Волинська, Донецька, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Рівненська, Харківська, Хмельницька, Черкаська.
Вже працюють 365 поліцейських офіцерів громади у 229 громадах (Волинська – 33, Донецька –15, Дніпропетровська – 73, Запорізька – 30, Кіровоградська – 21, Луганська – 14, Рівненська – 32, Харківська – 26, Черкаська – 27, Хмельницька – 58) та окремих громадах 8 регіонів (Львівська – 2, Закарпатська – 4, Тернопільська – 1, Житомирська – 13, Київська – 7, Сумська – 1, Полтавська – 3, Миколаївська – 5).
В Харківському національному університеті внутрішніх справ навчається 89 поліцейських (Закарпатської - 14, Івано-Франківської - 33 і Львівської областей - 36, а також окремих територіальних підрозділів Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Миколаївської, Сумської областей, у яких громади беруть участь в проекті позачергово).

Приєднані файли:
Теги:
Джерело:
Прес-центр ініціативи «Децентралізація»

Поділитися новиною:
31 травня 2023
МОЗ розпочинає розгляд пропозицій щодо визначення спроможної мережі медзакладів областей
МОЗ розпочинає розгляд пропозицій щодо...
На виконання Постанови КМУ від 28 лютого 2023 р. № 174 всі області подали до Міністерства охорони здоров’я...
31 травня 2023
Чи можна купувати середньострокові та...
Військові облігації – це інвестиційний інструмент підтримки державного бюджету, окремий різновид облігацій...
31 травня 2023
«Зелені конструкції» - перспективна технологія післявоєнного відновлення
«Зелені конструкції» - перспективна технологія...
Автори: Тетяна Ткаченко, доктор технічних наук, професорка; Віктор Мілейковський, доктор технічних наук,...
31 травня 2023
Жителів двох громадах Полтавщини активніше залучатимуть до вирішення локальних проблем
Жителів двох громадах Полтавщини активніше...
В Україні культура партисипації розвинена, не так сильно, як хотілося б. Це в першу чергу пов’язано з тим,...