У Тернополі і сусідніх селах почали працювати поліцейські офіцери громади

 

1 лютого 2022 року у Тернополі стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади», ініційований Національною поліцією України за підтримки Посольства США та ICITAP.

Відтепер на території Тернопільської міської територіальної громади працюватимуть офіцери Національної поліції, що забезпечуватимуть безпеку мешканців та будуть надійною охороною порядку у громаді.

Для належної роботи офіцерів у Тернополі за кошти бюджету громади облаштували поліцейську станцію та придбали новий службовий автомобіль. Ще один автомобіль для поліцейського офіцера придбала та передала Національна поліція.

«Тернопіль із задоволенням долучився до проєкту «Поліцейський офіцер громади». А оскільки поліцейський офіцер громади житиме і працюватиме на території Тернопільської громади, дуже важливою є співпраця місцевих органів влади, мешканців і поліції у покращенні безпекового простору громади, - сказав міський голова Тернополя Сергій Надал. – Тож для своєчасного реагування на виклики і належного обслуговування сіл Тернопільської міської територіальної громади, сьогодні ми вручаємо ключі поліцейським від нового службового автомобіля, придбаного за кошти місцевого бюджету. Ще один такий автомобіль переданий для потреб офіцерів громади від Національної поліції».

Сучасний автомобіль, обладнаний усім необхідними, отримала також вибухотехнічна служба ГУНП в Тернопільській області, а ще чотири службові автомобілі передали для роботи підрозділів слідства, кримінальної поліції районних відділів та відділень поліції.

Для взаємодії органів поліції з громадськістю шляхом підготовки та виконання спільних проєктів, програм і заходів для підвищення безпеки населення та покращення ефективності виконання поліцією покладених на неї завдань, на території Тернопільської громади діє програма «Безпечна громада» на 2021-2022 роки». Відповідно до завдань програми, щороку з бюджету громади виділяються кошти на покращення матеріально-технічної бази Тернопільського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області, технічного обслуговування та ремонт транспортних засобів, проведення відновлювальних робіт, капітальний ремонт приміщень, облаштування поліцейських станцій, забезпечення паливно-мастильними матеріалами та придбання службового легкового автомобіля для правоохоронців.

Теги:

безпека поліція

Область:

Тернопільська область

Громади:

Тернопільська територіальна громада

Джерело:

Тернопільська міська рада

Поділитися новиною:

Читайте також:

22 лютого 2022

Міжмуніципальне диво. 16 громад Закарпаття разом будують сміттєсортувальний завод

Міжмуніципальне диво. 16 громад Закарпаття...

Будівництво має початися у травні цього року у селищі Поляна Закарпатської області із залученням німецького...

22 лютого 2022

У Запорізькій області громада створила пожежну охорону та вже кілька років самостійно бореться з пожежами

У Запорізькій області громада створила пожежну...

Добровільну пожежну охорону Комиш-Зорянська громада створила завдяки новим можливостям, які отримала в...

18 лютого 2022

Стати екологічною столицею Київщини. Кейс Пірнівської громади, яка самостійно визначилася із власним майбутнім

Стати екологічною столицею Київщини. Кейс...

Наприкінці децентралізації десять сіл неподалік від Києва примусово об’єднали в Пірнівську громаду. І хоча на паперах...

10 лютого 2022

Нове шкільне харчування: історія успіху Гостомеля

Нове шкільне харчування: історія успіху Гостомеля

Раніше у Ліцеї №1 Гостомельської селищної ради харчувалися лише 10% учнів. Все змінилося, коли шкільну їдальню...