13.04.2021
Відповідно до п. 14 п. 6-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зміни, внесені Законом № 1009), новообрана рада, її виконавчий комітет можуть вн...
09.04.2021
Тільки на підставі рішення Уряду (п. 7-1 розділу 5 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»)
06.04.2021
Можуть укласти договір про співробітництво – тоді буде спільно. Як призначатимуть керівника – залежить від того, яку форму співробітництва оберуть та про що домовляться. Якщо про співробітництво не...
30.03.2021
У нас вже немає об’єднаних громад. Відповідні питання віднесено до компетенції Уряду (див. п. 7-1 Розділу 5 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»)
16.03.2021
Території територіальних громад та їхні адміністративні центри з квітня 2020 року затверджує (визначає) Уряд, а не територіальні громади. Тому тут немає законодавчих підстав і з виборами мера це ні...
22.02.2021
Прямої заборони на це немає, але це дещо порушує загальні вимоги по визначенню місцезнаходження відповідної юридичної особи. І чи буде зручно мешканцям громади отримувати так послуги? У чому тоді с...
22.02.2021
Функції із визначення адміністративних центрів територіальних громад сьогодні закріплені за КМУ (п. 7-1 Розділу 5 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»). Ініціювати розгляд таких змін може будь...
19.02.2021
Є. Затверджені розпорядженнями КМУ від 12.06.2020 р. впро встановлення територій територіальних громад та затвердження їхніх адміністративних центрів (окремо по кожній області). Скористайтеся конте...