Переглядів: 151

Доброго дня!Скажіть, будь ласка, чи може бути перенесений центр ОТГ в інше місце? Якщо так, то яким чином? Хто має право прийняте таке рішення?

Функції із визначення адміністративних центрів територіальних громад сьогодні закріплені за КМУ (п. 7-1 Розділу 5 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»). Ініціювати розгляд таких змін може будь-хто, але саме від вмотивованості та урахування інтересів більшості мешканців громади буде залежати, чи буде розглянуте та задоволене Ваше звернення.

Поділитися: