Переглядів: 223

Рішенням селищної ради, до якої приєдналися інші місцеві ради, було зупинено рішення сільської ради, що приймала його до об'єднання громади. Чи правомірне таке зупинення рішення?

Відповідно до п. 14 п. 6-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зміни, внесені Законом № 1009), новообрана рада, її виконавчий комітет можуть вносити зміни, визнавати такими, що втратили чинність, або скасовувати акти відповідних органів місцевого самоврядування, правонаступниками яких вони є, та їх посадових осіб.

Поділитися: