Переглядів: 241

Доброго дня!Скажіть будь ласка, чи можна перейти з одного ОТГ до іншого ОТГ?

Тільки на підставі рішення Уряду (п. 7-1 розділу 5 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»)

Поділитися: