7 лютого двері поліцейської станції відчинилися у Плужненській об’єднаній територіальній громаді Ізяславського району. Загалом це вже 13-та поліцейська станція на території області.
Приємно, що керівництво та мешканці громади одразу підтримали безпекові проєкти, до яких їм запропонували долучитися правоохоронці. Відтак, Плужненська ОТГ теж буде мати свого поліцейського офіцера громади і вже облаштувала для нього поліцейську станцію.
«Наша ОТГ доволі віддалена: до райцентру 25 кілометрів, а до Хмельницького — 130, — говорить голова громади Віктор Максимчук. — Тому дуже важливо, щоб тут на місці була людина, до якої люди можуть звернутися в разі виникнення якихось проблем».
Як наголосили представники керівництва ГУПН в Хмельницькій області поліцейська станція в Плужному — далеко не остання, яка відкривається на Хмельниччині. Найближчим часом планується відкриття поліцейської станції у Волочиському районі.
Теги:
Область:
Хмельницька областьГромади:
Плужненська територіальна громадаДжерело:
Сайт Хмельницької ОДА
17 жовтня 2025
Агломерації майбутнього: що обговорюватимуть на ІІ Міжнародному форумі агломерацій в Україні
Агломерації майбутнього: що обговорюватимуть на...
Які просторові моделі допоможуть українським агломераціям розвиватися швидше? Як працює метрополійне...
17 жовтня 2025
Громади в центрі кліматичної трансформації: як...
В Україні триває активна робота над кліматичною та енергетичною трансформацією, і ключову роль у цьому...
17 жовтня 2025
Вебінар «Рівність в освіті в розрізі сільських та міських громад»
Вебінар «Рівність в освіті в розрізі сільських...
Запрошуються освітні управлінці – керівники і фахівці органів управління освітою, директори та управлінські...
17 жовтня 2025
Українські регіони на EURegionsWeek 2025: згуртованість, партнерства, інновації
Українські регіони на EURegionsWeek 2025:...
15 жовтня у Брюсселі завершився Європейський тиждень регіонів і міст 2025 (EURegionsWeek) — масштабний захід, який...