Про підсумки роботи поліцейських підрозділів блоку превенції упродовж дев’яти місяців цього року, а також про перспективи служб йшлося 31 жовтня на нараді під головуванням Голови Національної поліції України Ігоря Клименка. Участь у заході взяли керівники поліцейських підрозділів превентивної діяльності всіх регіонів держави.
Голова Нацполіції наголосив, що підрозділи превентивної діяльності у взаємодії з іншими правоохоронними структурами упродовж дев’яти місяців цього року виконали покладені на них завдання, забезпечивши на належному рівні правопорядок і безпеку громадян. Водночас превентивна робота поліції залишається одним з найважливіших напрямків діяльності Нацполіції, оскільки співробітники підрозділів блоку превенції першими приходять на допомогу людям. Зокрема, саме на них покладені завдання щодо реагування на виклики громадян, припинення фактів насильства в сім’ї, профілактичної роботи з правопорушниками, а також забезпечення безпеки учасників масових зібрань.
Відтак глава відомства наголосив на необхідності належної взаємодії усіх підрозділів превентивної діяльності з іншими службами: «Наголошую на необхідності повної взаємодії поліції превенції та кримінального блоку. Особливо під час забезпечення безпеки учасників масових заходів. Ця співпраця має бути налагоджена в кожній області, кожному підрозділі», – наголосив Ігор Клименко.
Він додав, що пріоритетами розвитку правоохоронної діяльності на найближчі роки залишається забезпечення захисту прав і законних інтересів громадян, безпека дорожнього руху та впровадження скандинавської моделі забезпечення публічної безпеки і порядку під час масових заходів.
Також Ігор Клименко акцентував на розвитку проектів із взаємодії поліції та громади, які вже реалізуються Національною поліцією. Зокрема, йдеться про проект «Поліцейський офіцер громади». Він уже діє у семи регіонах держави. 33 поліцейських, підготовлених в рамках проекту, вже несуть службу в об’єднаних територіальних громадах Дніпропетровщини. Водночас 48 поліцейських проходять стажування, а ще 173 – спеціальний курс навчання на базі Дніпропетровського та Львівського державних університетів внутрішніх справ.
За словами Ігоря Клименка, відомство активно розвиватиме цей проект. Так, вже заплановано закупівлю понад 600 автомобілів для поліцейських офіцерів громади, які нестимуть службу в ОТГ.
«Робота в громаді, робота з людьми – це і є найголовніший пріоритет у вашій діяльності. Тримайте постійний контакт із місцевими громадами, оскільки лише так можна забезпечити реагування на проблеми людей і підтримувати правопорядок на території», – підкреслив Ігор Клименко.
Поділитися новиною:
02 березня 2021
Передача рухомого майна громаді та юридичні...
5 березня 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти”...
02 березня 2021
Розвиток інституту старост: Парламент прийняв законопроект №4535 у першому читанні
Розвиток інституту старост: Парламент прийняв...
Сьогодні, 2 березня, Верховна Рада України прийняла за основу Проект Закону про внесення змін до деяких законів...
01 березня 2021
150 голів громад беруть участь у навчальному...
1 березня Програма «U-LEAD з Європою» розпочинає унікальний проєкт, створений спеціально для міських, селищних та...
01 березня 2021
Цифрова трансформація громад: як це відбувається в Україні
Цифрова трансформація громад: як це...
Особливостям та перевагам електронного врядування для місцевої влади була присвячена панельна дискусія...
01 березня 2021
Староста і голова громади: підконтрольність, підпорядкованість та організаційна самостійність
Староста і голова громади: підконтрольність,...
Автор: Врублевський Олександр, експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад У...