ЦНАП

Програма «U-LEAD з Європою»: покращення якості місцевих послуг для населення

Програма «U-LEAD з Європою» - міжнародна програма, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією і реалізується з 2016 до 2020 року. Програма має на меті сприяння реформі децентралізації в Україні в цілому та розширення можливостей місцевих громад для надання громадянам високоякісних адміністративних послуг через створення та підтримку ЦНАП. Очікується, що до кінця 2020 року буде здійснена підтримка діяльності 600 ЦНАП, які зможуть задовольняти потреби громадян України.

Напрями нашої діяльності:

 1. Проводимо реконструкцію приміщень (зміна планування, ремонтні роботи), купуємо меблі та обладнання.
 2. Допомагаємо громаді розробити документацію для ЦНАПу, обрати модель та визначити спектр послуг, які будуть надаватися.
 3. Навчаємо персонал ЦНАПів.
 4. Залучаємо населення до участі в процесі прийняття рішень на місцевому рівні та контроль з боку громадян за цим процесом.

Наші цінності: прозорість, гендерна рівність, сталий розвиток.

Ми провели відкритий конкурс та відібрали 26 об’єднаних територіальних громад (ОТГ), в яких плануємо до квітня 2018 року відкрити 24 ЦНАПи, а також в 2-х громадах забезпечити роботу мобільного та віддаленого робочих місць адміністраторів.

Переможці конкурсу

 

Які результати ми хочемо отримати?

 1. Створити ефективну та прозору систему надання адміністративних послуг населенню через ЦНАП в форматі «Єдиного вікна».
 2. Відкрити 26 ЦНАП у пілотних регіонах в рамках початкової фази Програми.
 3. Визначити найбільш ефективні моделі ЦНАП, використати найкращі практики їх організації та функціонування для підтримки 600 ЦНАП до кінця 2020 року.
 4. Забезпечити доступність ЦНАП для людей з інвалідністю.
 5. До кінця 2020 року в Україні працюють 600 ЦНАП, створені механізми ефективного надання послуг належної якості в громадах (наприклад, автоматизовані робочі місця для старост сіл, віддалені робочі місця, мобільні офіси).

Більше інформації ви зможете отримати на сайті http://tsnap.ulead.org.ua та Facebook-сторінці ULEAD24.

Напрям з покращення якості місцевих послуг Програми «U-LEAD з Європою» виконує Шведське агентство з міжнародного співробітництва і розвитку (Sida) за допомогою механізму делегованого співробітництва. SIDA надала грант Шведській асоціації місцевих органів влади та регіонів SALAR з метою реалізації початкової фази.

В рамках Програми «U-LEAD з Європою» Академія електронного управління Естонії реалізує проект EGOV4UKRAINE, спрямований на розвиток електронних послуг для населення. Детальніше: www.ega.ee

Дайджест новин:

 • №9 Лютий 2018 рік (завантажити УКР ENG)
 • №8 Січень 2018 рік (завантажити УКР ENG)
 • № 7 Грудень 2017 рік (завантажити УКР ENG)
 • № 6 Листопад 2017 рік (завантажити УКР ENG)
 • № 5 Жовтень 2017 рік (завантажити УКР ENG)
 • №4 Вересень 2017 рік (завантажити УКР ENG)
 • №3 Серпень 2017 рік (завантажити УКР ENG)
 • №2 Серпень 2017 рік (завантажити УКР ENG)
 • №1 Липень 2017 рік (завантажити УКР ENG)

Поділитися