Переглядів: 118

ДОБРИЙ ВЕЧІР! ЧИ повинен приймати секретар ради присягу на сесії? Чи затверджує сесія умови оплати праці секретаря?

Ні, ст. 11 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» не передбачає складення секретарем ради Присяги на засіданні ради. Умови оплати праці працівників ОМС визначає постанова КМУ № 268. 

Поділитися: