Переглядів: 395

Передача майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району у власність ОТГ здійснюється на виконання пункту 39 Перехідних положень Бюджетного кодексу України.Як правильно прийняти майно від колишніх районних рад? Чи потрібно проводити приймання такого майна "натуралкою"?

Передача майна здійснюється відповідно до п. 6-2, п. 10 розділу 5 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», якщо мова йде про випадки, обумовлені змінами у адміністративно-територіальному устрої України. Про те, як прийняти таке майно, детально розписано у численних публікаціях на порталі «Децентралізація».

Поділитися: