Переглядів: 340

Доброго дня! Юридична особа (платник ПДВ) хоче надати благодійну допомогу громаді у вигляді коштів на придбання фонарів для вуличного освітлення. Скажіть будь-ласка, по якому КПК ми можемо провести дану благодійну допомогу? Дякую!

Щодо доходів. Згідно зі статтею 13 Бюджетного кодексу благодійні внески, гранти та дарунки, як власні надходження бюджетних установ, є джерелом надходжень спеціального фонду місцевих бюджетів і відносяться до другої групи власних надходжень бюджетних установ. Відповідно до класифікації доходів бюджету (наказ МФУ від 14.01.2011 №11) благодійні внески, гранти та дарунки зараховуються до бюджету за кодом 25020100.

Щодо видатків. Програмна класифікація видатків та кредитування місцевого бюджету, відповідно до вимог частини другої статті 10 Бюджетного кодексу України, формується місцевим фінансовим органом за пропозиціями, поданими головними розпорядниками бюджетних коштів під час складання проекту рішення про місцевий бюджет у бюджетних запитах.

Структура кодування Програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів затверджена наказомм Міністерства фінансів України від 20.09.2017 № 793. Код програмної класифікації матиме вигляд ХХ Х 6020, де ХХ -  головний розпорядник бюджетних коштів, Х - відповідальний виконавець.

Поділитися: