Переглядів: 306

Чи має право голова ОТГ призначати осіб на посаду тимчасово виконуючих обов'язків заступника ОТГ без погодження з депутатами. По-перше це ж на т.в.о, а не на постійній основі. Чим це передбачено, яким нормативним актом? Де міститься пряма заборона, чи в законодавстві така відсутня?

Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування» передбачає, що прийняття на службу в ОМС заступника сілського, селищного, міського голови здійснюється шляхом затвердження відповідною радою. Іншої процедури Закон не містить.

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Поділитися: