Переглядів: 125

Доброго дня. Хто затверджує положення про сектори, відділи, які є структурними підрозділами сільської ради ( не юридичні особи)?

Прямо у законі це не визначено, тому, якщо радою це не віднесено до повноважень інших осіб, це робить голова ради на підставі п. 7 ч. 4 ст. 42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поділитися: