Переглядів: 319

Добрий вечір! Скажіть ,будь ласка, як правильно передати в громаду відділ культури, засновником якого є районна державна адміністрація? Чи може адміністрація передати відділ своїм розпорядженням?

Ні, такі процедури взагалі не передбачені. Можна передати тільки майно та права на підприємство (цілісний майновий комплекс). Відділ, як структурний підрозід РДА, припиняється шляхом приєднання до РДА-правонаступника чи визначеного нею її структурного підрозділу згідно з п. 11 Порядку № 1321, затвердженого постановою КМУ від 16.12.2020 р.

Поділитися: