Переглядів: 467

Доброго дня. Районної ради в адміністративному центрі не було, отже в силу приписів Закону-1009 утворення ради має відбуватися шляхом злиття трьох рад. Голова ж ради має намір спочатку створити нову раду, а три "старі" реорганізувати шляхом приєднання. Наскільки це законно?

Повністю законно відповідно з пп. 10 п. 6-2 розділу 5 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні». Реєструється створення нової юридичної особи шляхом злиття трьох існуючих, потім здійснюється їхня реорганізація, яка завершиться унесенням запису про припинення цих старих юридичних осіб та правонаступництво їхніх обов’язків новоутвореною радою.

Поділитися: