Переглядів: 692

1. Прошу надати розяснення стосовно перерахування залишків коштів, що утворились на рахунках районних бюджетів ліквідованих районів. Що мається на увазі особливості розподілу нерухомого майна? (в контексті закону 1009-ІХ).2. Чи повинна районна рада новоутвореного району передати в комунальну власність обєкти спільної власності, чи це стосується лише ліквідованих районів?

1: мається на увазі, що розподіл залишків коштів має здійснюватись пропорційно до балансової вартості майна, яке знаходилося в управлінні районної ради ліквідованого району, територія якого включена до складу кількох утворених районів. Зверніть, будь ласка, увагу, що при розподілі залишків коштів також враховується пропорції розподілу майнових та боргових зобов’язань, які переходять до інших районних рад.

2: Так, припис абз. 4 п. 10 Розділу 5 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» у редакції, викладеній Законом № 1009-ІХ, стосується усього майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад, тобто знаходиться в управлінні районних рад.

Поділитися: