Переглядів: 349

Якщо писати петицію щодо зміни адмінцентру укрупненого району, то де її доцільно адресувати - до КМУ чи до Верховної Ради ? Чи можливо не має значення до кого?

Згідно з п. 29 ч. 1 ст. 85 Конституції України питання утворення та ліквідації районів, а отже – і визначення їхніх адміністративних центрів, віднесені до виключної компетенції ВРУ.

Доцільно спочатку направити це запитання на попередній розгляд профільного комітету Парламенту (Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, офіційний веб-сайт комітету: http://komsamovr.rada.gov.ua/), оскільки підготовка проектів рішень з цих питань належить до його компетенції.

Поділитися: