Переглядів: 237

Чи може одночасно бути зареєстрованний на посаду люботинського міського глови та кандидатом в депутати Харківської районної ради .Дякую

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Не може, з урахуванням вимог ч. 4 ст. 216 Виборчого кодексу України, цитую:

«…Особа, висунута кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови (міста з кількістю виборців до 75 тисяч), може одночасно бути висунута кандидатом у депутати у багатомандатному виборчому окрузі до відповідної сільської, селищної міської ради та/або до відповідної обласної ради.

Особа, висунута кандидатом на посаду міського голови (міста з кількістю виборців 75 тисяч і більше), може одночасно бути висунута кандидатом у депутати у багатомандатному виборчому окрузі тільки до відповідної міської ради»

Зверніть увагу, що подання до відповідної територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови завершено 24 вересня 2020 року.

Поділитися: