Переглядів: 294

Доброго дня, скажіть будь-ласка чи може ТВК залучити уповноважену особу з питань проведення закупівель, шляхом укладення цивільно-правового договору (договору про надання послуг), якщо це прямо суперечить ч. 4 ст.11 ЗУ "Про публічні закупівлі"? І чи можна не залучати уповноважену особу, якщо очікувана вартість закупівель не буде перевищувати 50 тис. грн.? Якщо так, то хто може оприлюднювати інформацію про закупівлі товарів (послуг) без використання ел. системи закупівель (до 50 тис. грн.). Дякую

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Законом встановлено три способи організації закупівельної діяльності, а саме – шляхом створення тендерного комітету, створення централізованих закупівельних організацій та призначення (визначення) уповноваженої особи/осіб Найбільш прийнятним для організації закупівельної діяльності територіальної виборчої комісії  є визначення уповноваженої особи, яку визначити із числа залучених згідно з частиною десятою статті 33 Кодексу відповідних спеціалістів. Уповноважена особа, відповідальна за організацію закупівельної діяльності ТВК – залучена особа, яку визначено відповідальною за організацію та проведення процедур закупівлі/спрощених закупівель тощо згідно з Законом на підставі власного рішення ТВК. Інші відповіді з цього питання шукайте за посиланням:: https://www.cvk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/posibnik-dlya-TVK.pdf

Поділитися: