Переглядів: 339

ст. 225 Виборчого кодексу. Організація партії , як це трактувати. Чи може партія вносити грошову заставу?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Питання грошової застави на місцевих виборах дійсно регулюються ст. 225 Виборчого кодексу України, який регламентує умовний принцип: хто висуває – той і є суб'єктом внесення грошової застави. Тобто якщо висування відбулось від місцевої організації партії – саме вона має вносити грошову заставу, якщо кандидат балотується шляхом самовисування – він самостійно вносить заставу".

Поділитися: