Переглядів: 2128

Доброго дня. Як будуть змінюватися в процесі децентралізації заклади соціального захисту, зокрема, територіальні центри соціального обслуговування, що знаходяться в районах?

Основним принципом реформування системи надання соціальних послуг є наближення таких послуг до мешканців громади.

Для забезпечення надання базових соціальних послуг територіальна громада  може створювати комунальних надавачів соціальних послуг: центри надання соціальних послуг, центри соціальних служб, територіальні центри соціального обслуговування  (надання соціальних послуг).

Такі заклади створюються відповідно до потреб громади у певних соціальних послугах та з урахуванням своїх можливостей. Велика і спроможна громада може утримувати центр соціальних служб і територіальний центр соціального обслуговування  (надання соціальних послуг).

Невеликі територіальні громади можуть утворювати центр надання соціальних послуг, який поєднує повноваження центру соціальних служб і територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг).

Існуючі районні центри соціальних служб, територіальні центри соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) при ліквідації районів можуть бути передані на баланс територіальних громад.

Поділитися: