Робоча група з розробки Стратегії розвитку Корнинської ОТГ до 2027 року спільно із учнями старших класів шкіл громади пройшла тренінг із проектного менеджменту. В рамках співпраці між громадою та Житомирським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном, радники Центру Георгій Федорук та Дмитро Клименко провели навчання з проблематики пошуку ідей, написання проектів та формування молодіжної політики в ОТГ.
«Корнинська громада виходить на фінішну пряму у процесі створення Стратегії розвитку і для цього важливо зібрати ідеї для проектів з реалізації Стратегії. Такі навчання важливі для колективу селищної ради та молоді, адже розуміння проектного циклу та вміння шукати ідеї дозволить досягти якісних результатів роботи громади», - переконаний Георгій Федорук, радник з регіонального розвитку Житомирського Центру.
Команда школярів разом із Дмитром Клименком шукали ідеї розвитку молодіжного руху, трансформації бібліотек та сільських будинків культури. В результаті мозкового штурму було напрацьовано 20 ідей, три із яких команди розписали у вигляді проектів.
«У нас в громаді багато локацій, де збирається молодь, але обладнаних молодіжних просторів обмаль. Нам потрібно щоб існуючі заклади проводили ті заходи, які будуть нам цікаві та необхідні», - вважає Олена, учениця Корнинської школи.
Для фахівців селищної ради Георгій Федорук, радник з регіонального розвитку Житомирського Центру, провів навчання по заповненню ґрантових заявок на отримання фінансування від міжнародних програм. Три команди фахівців відпрацювали три теми ґрантових заявок: будівництво соціального житла, модернізація мереж водопостачання, заміна вікон у сільській школі.
«Технічні завдання для проектів в рамках Стратегії передбачають заповнення аналогічних заявок. Сьогодні ми детально пройшли процес заповнення та обговорили типові помилки, сильні та слабкі сторони. Надалі ми маємо зібрати самі ідеї», - розповіла Ірина Семенченко, заступник голови Корнинської ОТГ.
Процес підготовки Стратегії передбачає залучення громадськості до підготовки технічних завдань. На сайті громади розміщена інформація про технічні завдання.
Приєднані зображення:
Теги:
Область:
Житомирська областьГромади:
Корнинська селищна об’єднана територіальна громада Корнинська територіальна громадаДжерело:
Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування
01 квітня 2025
Нагляд як партнерство і допомога - думки про необхідність забезпечення законності рішень на місцях
Нагляд як партнерство і допомога - думки про...
Україні єдина країна на Європейському континенті, яка не має цивілізованого нагляду за законністю рішень органів...
01 квітня 2025
Народовладдя в дії: ключові рекомендації для місцевого самоврядування
Народовладдя в дії: ключові рекомендації для...
Автор: Павло Пущенко, експерт із залучення мешканців, програма Polaris Протягом 2024 року в Україні було...
01 квітня 2025
Три проєкти – одна мета? Порівняльний аналіз законодавчих ініціатив у сфері профтеху
Три проєкти – одна мета? Порівняльний аналіз...
Про проєкти Закону України «Про професійну освіту». 14 березня 2025 року у Верховній Раді України було...
01 квітня 2025
Законодавство у сфері управління відходами. Що варто знати громадам
Законодавство у сфері управління відходами. Що...
Уряд погодив Національний план управління відходами до 2033 року. Це така собі дорожня карта, якою ми маємо рухатися...