Як пілотує новий Стандарт школа на Одещині

Головний корпус Балтської школи (місто Балта розташоване на півночі Одещини і має близько 20 тисяч мешканців) дивиться на своїх відвідувачів потрісканими дерев’яними віконницями. Старовинна будівля, кінематографічна і загадкова, яка цілком пасувала б, наприклад, Чернівцям, таємницю свого віку не приховує.

“Пожертвовано 1912”, – кажуть друковані літери на підлозі. Це означає, що саме в 1912-му тутешня єврейська громада подарувала місту Талмуд-Тору початкову іудейську релігійну школу, яка зараз – українська і загальнооствітня – має архітектурно-невибагливу бічну добудову і такий же сусідній корпус для молодших школярів.

Втім, ці корпуси чекають на оновлення – школа пройшла відбір до проекту “Новий освітній простір“.

Крім того, з 2017-го вона стала опорною, отримала нового директора, а два перші класи пілотують новий Стандарт початкової освіти. Вчителі наголошують, що діти в них – “звичайні”, близько третини не ходили в дитсадок, більшість до вступу не вміли читати.

Журналістка “Нової української школи” подивилася, як змінюється навчання в молодшій школі.

Повна версія матеріалу - за посиланням

23.05.2018 - 11:30 | Переглядів: 19471
Як пілотує новий Стандарт школа на Одещині

Теги:

кращі практики освіта НУШ освіта

Область:

Одеська область

Громади:

Балтська міська об’єднана територіальна громада

Джерело:

Нова українська школа

Читайте також:

26 березня 2026

Громади шести областей України зможуть отримати до 90 тисяч євро в рамках Фонду малих проєктів програми ЄС

Громади шести областей України зможуть отримати...

Агенція регіонального розвитку в Тернопільській області підписала грантовий договір з Міністерством фондів і...

26 березня 2026

Анонс: вебінар «Відповідальність засновника за доступність та безбар’єрність: для чого та як забезпечити»

Анонс: вебінар «Відповідальність засновника за...

  Запрошуємо керівників органів управління освітою, управлінські команди та керівників закладів освіти...

25 березня 2026

ВАГ закликає владу покращити якість адмінпослуг у громадах та посилити спроможність ЦНАПів

ВАГ закликає владу покращити якість адмінпослуг...

Всеукраїнська асоціація громад закликає Верховну Раду підтримати законопроект про адміністративний збір №4380 у...

24 березня 2026

Моніторинг громад – лютий 2026

Моніторинг громад – лютий 2026

Як змінюється стан справ у територіальних громадах? Як на їхню спроможність впливають безпекові умови в регіонах та...