В Новоушицькій ОТГ відкрився спільний з районом ЦНАП
22 лютого в селищі Нова Ушиця, Хмельницької області, відкрився новий ЦНАП, який надаватиме мешканцям громади та району більше 180 видів адміністративних послуг.
До створення Центру долучилися українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою», яка надала допомогу в інституційному створенні ЦНАП, реконструкції інтер’єру приміщення, а також в оснащенні центру меблями та технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням. Завдяки новому ЦНАП більше 28 тисяч мешканців громади та району отримали доступ до якісних адмінпослуг у форматі «єдиного вікна».
В новому селищно-районному ЦНАП будуть працювати 11 спеціалістів, які пройшли тренінги з підвищення кваліфікації, розроблені шведськими та українськими експертами Програми. ЦНАП Новоушицької ОТГ є одним з небагатьох в Україні спільним ЦНАП, коли ОТГ та райдержадміністрація працюють разом в одному приміщенні та надають більше 180 послуг.
Сусанна Делланс, керівник початкової фази з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою»: «Ми дуже раді співпрацювати та надавати підтримку таким активним громадам як Новоушицька, і вітаємо її жителів з відкриттям сучасного та комфортного Центру. Тепер якісні адміністративні послуги стали значно ближчими до мешканців. Я впевнена, що створення ЦНАП значно підвищить рівень життя в громаді та буде сприяти її сталому розвитку».
Олег Московчук, голова Новоушицької ОТГ, подякував партнерам: «Ми отримали надзвичайну можливість долучитися до Програми, завдяки якій в громаді відкрився сучасний та комфортний центр надання адміністративних послуг. Ми дуже раді, що наші мешканці отримуватимуть якісні адмінпослуги в комфортних умовах, а також зможуть приймати активну участь у розвитку громади. Ми надзвичайно вдячні нашим міжнародним партнерам та експертам Програми за вагомий вклад в розбудову нашого регіону».
Напередодні відкриття в громаді були проведені заходи з інформування жителів про особливості роботи ЦНАП, його переваги, права та обов’язки працівників та споживачів послуг. Центр доступний для людей з інвалідністю. В приміщенні обладнаний дитячий куточок.
Нагадаємо, що в рамках початкової фази з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою» заплановане відкриття 26 ЦНАП в ОТГ України. Найкращі практики, які зараз напрацьовуються та впроваджуються в пілотних громадах, будуть застосовані до всіх ЦНАП, що відкриються чи покращать роботу в рамках наступної фази. Це приблизно 600 Центрів до кінця 2020 року.
Приєднані зображення:
Теги:
Область:
Хмельницька областьГромади:
Новоушицька територіальна громадаДжерело:
Програма «U-LEAD з Європою»

Поділитися новиною:
29 липня 2022
Великоберезовицька громада розробила...
Створення сприятливого бізнес-середовища в територіальній громаді - тривалий процес, який вимагає системної роботи у...
22 лютого 2022
Міжмуніципальне диво. 16 громад Закарпаття разом будують сміттєсортувальний завод
Міжмуніципальне диво. 16 громад Закарпаття...
Будівництво має початися у травні цього року у селищі Поляна Закарпатської області із залученням німецького...
22 лютого 2022
У Запорізькій області громада створила пожежну...
Добровільну пожежну охорону Комиш-Зорянська громада створила завдяки новим можливостям, які отримала в...
18 лютого 2022
Стати екологічною столицею Київщини. Кейс...
Наприкінці децентралізації десять сіл неподалік від Києва примусово об’єднали в Пірнівську громаду. І хоча на паперах...