У Шумській ОТГ відкрили футбольне поле зі штучним покриттям

Відтепер маленькі футболісти Шумської об’єднаної територіальної громади зможуть тренуватися на новому футбольному полі зі штучним покриттям. Відкриття майданчику відбулося у день святкування другої річниці об’єднання в територіальну громаду.

Участь в урочистому відкритті футбольного поля взяли заступник голови Тернопільської ОДА Олег Валов, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, народний депутат України, голова Федерації футболу Тернопільскої області Тарас Юрик, керівництво Шумського району, Шумської ОТГ та місцеві жителі.

Як зазначав раніше голова Тернопільської ОДА Степан Барна, цьогоріч щонайменше 35 млн. грн. буде спрямовано на розвиток інфраструктури спорту області, а саме: на футбольні поля, тренажерні майданчики та спортзали. Власне, ці проекти уже поступово реалізовуються.

Зокрема, відкриття футбольного поля зі штучним покриттям у Шумській ОТГ стало можливим завдяки співфінансуванню з бюджету об’єднаної громади, а це 470 тис. грн. на облаштування основи футбольного поля, та за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток, яка склала 800 тис. грн. За ці кошти встановили тренажери, огорожу, штучну траву тощо. Облаштування футбольного поля тривало два місяці.

«Побудувати цей майданчик нам вдалося завдяки співпраці Федерації футболу України з Шумською об’єднаною територіальною громадою. Й, власне, сьогоднішнім заходом ми закладаємо ще одну цеглину до фундаменту великого футбольного майбутнього Тернопільщини», – наголосив під час свого виступу Тарас Юрик.

Нагадаємо, Тарас Юрик активно втілює ініціативу з покращення спортивної інфраструктури Тернопільщини. За його підтримки вже відбулося оснащення футбольних майданчиків зі штучним покриттям у Підгаєцькому, Козівському, Зборівському та Тернопільському районах.

Теги:

спорт

Область:

Тернопільська область

Громади:

Шумська міська об’єднана територіальна громада Шумська територіальна громада

Джерело:

Тернопільська ОДА

Читайте також:

15 квітня 2026

Представництво Фонду міжнародної солідарності оголошує конкурс для громад на створення ДПК

Представництво Фонду міжнародної солідарності...

  Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує вмотивовані громади до участі у проєкті...

13 квітня 2026

Метрополії: чому без них Україна не зможе розвиватись

Метрополії: чому без них Україна не зможе...

Реформа децентралізації в Україні – без  перебільшення одна з найуспішніших. Держава передала громадам повноваження,...

13 квітня 2026

Чи все варто діджиталізувати? Межі й можливості електронної участі в місцевому самоврядуванні – нова аналітична записка

Чи все варто діджиталізувати? Межі й можливості...

Цифрові інструменти участі міцно входять у життя українських громад. Однак чи завжди онлайн-формати є ефективними? І...