19 червня 2017 р. Вінницький ВП ЦРМС зібрав під своїм дахом представників об'єднаних громад з метою навчання їх практичним аспектам підготування проектних ідей і формування на їх основі готових проектів.
Більшість працівників виконкомів і голів ОТГ вже зрозуміли, що не лише міжнародна технічна допомога, але й проекти на ДФРР і навіть цільові субвенції на розвиток інфраструктури формуються за подібним принципом.
Завдяки пройденому тренінгу, організованому за підтримки проекту U-LEAD, немирівчани, барчани і мешканці інших містечок і сіл Вінницького регіону здобули вміння самостійно формулювати SMART-ідеї, малювати дерево проблем і трансформувати його в дерево цілей, реалістично підходити до бюджету проекту і ресурсів, які вони отримають внаслідок його реалізації.
Відео:
Теги:
Область:
Вінницька областьДжерело:
Вінницький центр розвитку місцевого самоврядування - See more at: http://decentralization.gov.ua/news/item/id/5849#sthash.lirWMWPy.dpuf
05 травня 2026
“Академічні” ліцеї як шанс для молоді: чому реформа старшої школи — це можливість для громад
“Академічні” ліцеї як шанс для молоді: чому...
Реформа старшої профільної школи, яка вже восьмий рік змінює українську освіту, дає кожній дитині можливість...
05 травня 2026
Смарт-спеціалізація: сьогодення і майбутнє. Част. 3: Як має розвиватися S3?
Смарт-спеціалізація: сьогодення і майбутнє....
Стратегії смарт-спеціалізації (Smart Specialisation Strategies, S3) поступово стали одним із ключових інструментів...
05 травня 2026
Форум громад I_CAN “Якісна стратегія – ефективні інвестиції у відбудову та розвиток громади”
Форум громад I_CAN “Якісна стратегія –...
Національна навчальна програма з управління публічними інвестиціями I_CAN проведе 13 травня захід високого рівня –...
04 травня 2026
Громадам хочуть дати більше впливу на адміністрування місцевих податків: що пропонують
Громадам хочуть дати більше впливу на...
Громади можуть отримати більше інструментів впливу на адміністрування місцевих податків. Це питання обговорили під...