На Хмельниччині старости ОТГ вивчатимуть "Виклики сьогодення"

Хмельницький центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій спільно з Хмельницькою обласною радою, Хмельницькою обласною державною адміністрацією за сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні реалізують на теренах Хмельницької області проект "Староста об'єднаної територіальної громади та громадськість: виклики сьогодення".

Вже 20-21 березня 2017 року розпочне навчання перша група слухачів, а це старости Берездівської, Гуменецької, Меджибізької, Наркевицької, Розсошанської та Чорноострівської об'єднаних територіальних громад.

Впродовж березня-травня передбачають проведення шести таких семінарів для всіх старост ОТГ Хмельниччини.

Область:

Хмельницька область

Джерело:

«Депо»

Читайте також:

06 грудня 2025

Мінрозвитку закликає громадськість та експертів долучатися до роботи над оновленням системи оцінки спроможності громад

Мінрозвитку закликає громадськість та експертів...

Міністерство розвитку громад та територій України продовжує роботу над оновленням підходів до оцінки спроможності...

05 грудня 2025

Як громадам бути почутими в ЄС | П’ятниця із Cities4Cities

Як громадам бути почутими в ЄС | П’ятниця із...

  Україна входить у черговий переговорний етап євроінтеграції – і місцеве самоврядування тут відіграє ключову...

05 грудня 2025

Швейцарсько-український проект DECIDE представив результати масштабного дослідження децентралізації освіти: ключові виклики та тенденції

Швейцарсько-український проект DECIDE...

Протягом п'яти років реалізації реформи децентралізації управління освітою продовжує залишатися критичним чинником...

04 грудня 2025

Багаторівневе врядування на практиці: підсумки регіонального форуму Polaris

Багаторівневе врядування на практиці: підсумки...

3 грудня у Полтаві відбувся регіональний форум Програми Polaris «Розбудова системи багаторівневого врядування» –...