Аналіз бюджетів і моніторинг проектів об’єднаних територіальних громад дозволяють зробити висновок, що ситуація у містах і селах до і після об’єднання суттєво відрізняється.
Про це сказав директор Департаменту місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону Сергій Шаршов в ефірі програми Українського радіо «Відкрита студія», присвяченій питанням децентралізації.
«Загалом бюджети об’єднаних громад зросли більше ніж у 7 разів, власні доходи збільшились вдвічі. Завдяки цьому, вперше за багато років з’явилася можливість реалізовувати проекти розвитку навіть у сільських громадах», - сказав Сергій Шаршов.
Він повідомив, що за кошти сільських рад об’єднаних громад, зокрема, закуплено 20 шкільних автобусів, відремонтовано доріг на 360 млн грн.
«Ще два роки тому багатьом в таке важко було навіть повірити», - зазначив Сергій Шаршов.
Слухати програму можна ТУТ
Теги:
Джерело:
Прес-центр ініціативи «Децентралізація влади»
21 серпня 2026
Анонс: вебінар «Шкільне харчування в громаді: від юридичного рішення до безпечної логістики»
Анонс: вебінар «Шкільне харчування в громаді:...
До участі запрошуємо керівників органів управління освітою, керівників закладів освіти та всіх, хто відповідає за...
21 серпня 2026
Віталій Безгін: Уряд схвалив законопроєкт про...
Уряд схвалив законопроєкт, який має врегулювати статус працівників військових адміністрацій населених пунктів....
20 серпня 2026
«Серпнева-2026». Проєкт DECIDE традиційно виступив партнером головної події року в освіті
«Серпнева-2026». Проєкт DECIDE традиційно...
18 серпня у Києві відбулася щорічна освітня конференція «Серпнева–2026», яка цьогоріч пройшла під гаслом «Освіта —...
20 серпня 2026
Ключові зміни в організації інклюзивного навчання у 2026/2027 н. р. за новим Порядком
Ключові зміни в організації інклюзивного...
ключові зміни у складанні індивідуальної програми розвитку (ІПР) та інших документів; особливості організації...