Перелік громад в зонах бойових дій, на тимчасово окупованих територіях та тих, що в оточенні, станом на 18 травня

 

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам (ВПО) здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим документом – він регулярно актуалізується.

Станом на 18.05.2022 року в оновлений перелік територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), додалася одна громада в Миколаївській області. 

Загалом до переліку ввійшли 292 громади з  7 областей: Дніпропетровської (6 громади), Донецької (66 громад), Запорізької (61 громада), Луганської (37 громад), Миколаївської (22 громади), Харківської (51 громада) та Херсонської (49 громад).

Переглянути актуальну інформацію щодо статусу громад можна за посиланням на цифровій мапі.

Тобто, всі ВПО, які перемістилися з цих громад, гарантовано отримають грошову допомогу від держави.

Зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій, спираючись на три ключові критерії визначення територій. Це:

  • території, що є тимчасово окупованими;
  • території, що перебувають в оточенні (блокуванні);
  • території, на яких тривають активні бойові дії.

Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня у цьому переліку, радимо звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або на «гарячу» лінію) й уточнити інформацію.

Теги:

соціальні послуги війна

Джерело:

Читайте також:

20 листопада 2025

Франконвіль і Славутич – нове французько-українське партнерство

Франконвіль і Славутич – нове...

7 листопада 2025 року український Славутич і французький Франконвіль офіційно стали містами-партнерами. Меморандум...

20 листопада 2025

Пісочинська громада: безпечна освіта як пріоритет майбутнього

Пісочинська громада: безпечна освіта як...

З початком повномасштабного вторгнення Харківщина опинилася під постійними обстрілами, ворожі удари не оминули й...

19 листопада 2025

Громади-партнерки Polaris презентувати пріоритети відновлення на Rebuild Ukraine 2025

Громади-партнерки Polaris презентувати...

13 листопада в рамках виставки та конференції Rebuild Ukraine 2025 у Варшаві Програма Polaris «Підтримка...

19 листопада 2025

Українські ветерани та безпека Європи: чому реінтеграція має стати спільною політикою

Українські ветерани та безпека Європи: чому...

17 листопада у київському просторі Програми Polaris зібралися дослідники, дипломати, аналітики та представники...