Координатор проектів ОБСЄ в Україні оголошує четверту (останню) хвилю онлайн тренінгів для старост.
Тренінги відбудуться з 04 до 20 жовтня 2021 року.
Тематика тренінгів:
Особливість тренінгів - інтерактивний формат та фокус на розборі практичних ситуацій, зразків документації, прикладів з досвіду громад.
Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://rb.gy/uw2xgv , де можна обрати тренінги на цікаві для Вас теми, а також дізнатися дати і час занять. Орієнтовна тривалість кожного тренінгу - від 3 до 4 годин. Участь - безкоштовна.
Основна цільова аудиторія тренінгів - старости, однак частина тренінгів будуть цікавими й іншим представникам органів місцевого самоврядування.
Тренінги проводяться в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Підтримка належного врядування в об’єднаних громадах як складової реформи децентралізації», що виконується за підтримки Місії США до ОБСЄ та урядів Німеччини, Норвегії і Литви.
01 грудня 2025
Бучанський форум «Реформи. Децентралізація. Євроінтеграція»: ключові думки
Бучанський форум «Реформи. Децентралізація....
У Бучі, місті-символі стійкості, трагедії та успіху децентралізації, відбувся щорічний Бучанський форум «Реформи....
01 грудня 2025
Голови громад назвали найважливіші закони для...
Під час щорічного Бучанського форуму «Реформи. Децентралізація. Євроінтеграція» президентка ГО «ДЕСПРО» Оксана...
01 грудня 2025
На Бучанському форумі презентували унікальну...
Під час щорічного Бучанського форуму «Реформи. Децентралізація. Євроінтеграція» президентка ГО «ДЕСПРО» Оксана...
01 грудня 2025
Децентралізація: найважливіше за листопад
Децентралізація: найважливіше за листопад
На початку кожного місяця портал «Децентралізація» підбиває підсумки рішень Уряду та Парламенту, не оминаючи увагою...