«Європейський ЦНАП у європейській громаді»: у Ланівцях відкрили «Дія центр»

 

Унікальний Центр надання адміністративних послуг «Дія центр» відкрили сьогодні у Лановецькій громаді на Тернопільщині. Більше 230 адміністративних послуг – дозвільні, реєстраційні, соціальні, соціально-правового захисту дітей, земельні та інші, а ще робоче місце для самообслуговування у додатку «Дія» і консультативний  центр для бізнесу – в одному приміщенні. Сучасна будівля зведена в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Фінансування – кошти державного бюджету, бюджету Лановецької громади та програми «ULEAD з Європою».

За словами заступника Міністра розвитку громад та територій В’ячеслава Негоди, новозведений ЦНАП – результат децентралізації.

«Ще один Центр надання адміністративних послуг в громаді, який обслуговуватиме більше 20 тисяч населення, свідчить, що ми на правильному шляху. Це результат децентралізації, в яку на початках мало хто вірив і підтримував.  «Дія центр» наростить громаду підтримки децентралізації, оскільки він для людей і про людей - економить їх час і зусилля. Надання адмінпослуг швидко, в комфортному приміщенні, привітними, кваліфікованими адміністраторами – повага до людини. А де дбають про людей, там є розвиток. Ми радіємо, що реформа змінює підходи до надання послуг, робить їх доступними, якісними», - сказав В’ячеслав Негода.

 

 

Зведення будівлі ЦНАПу Лановецької громади почали наприкінці 2019 року. Фінансування проекту: 3,3 млн грн – кошти субвенції з державного бюджету «Прозорий офіс», 1,3 млн грн – кошти субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток, 1,9 млн грн – кошти субвенції з державного бюджету на розвиток мережі ЦНАП, більше 860 тис. грн – кошти програми «ULEAD з Європою», близько 900 тис. грн – кошти бюджету Лановецької громади.

Організаційна і методична підтримка – Мінрегіон, Мінцифри.

«Це четвертий «Дія центр» в Україні, але перший в порівняно невеликій територіальній громаді. Унікальний Центр. Лановеччина стане прикладом для інших громад», - сказав голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Голова Лановецької громади Роман Казновецький подякував за співпрацю партнерам проекту, назвавши його «європейський ЦНАП в європейській Лановецькій громаді».

У Лановецькому «Дія центрі» зазначили, що вже сьогодні  працюють над розширенням спектру адміністративних послуг.

Приєднані зображення:

Теги:

ЦНАП В'ячеслав Негода

Область:

Тернопільська область

Громади:

Лановецька територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

22 лютого 2022

Міжмуніципальне диво. 16 громад Закарпаття разом будують сміттєсортувальний завод

Міжмуніципальне диво. 16 громад Закарпаття...

Будівництво має початися у травні цього року у селищі Поляна Закарпатської області із залученням німецького...

22 лютого 2022

У Запорізькій області громада створила пожежну охорону та вже кілька років самостійно бореться з пожежами

У Запорізькій області громада створила пожежну...

Добровільну пожежну охорону Комиш-Зорянська громада створила завдяки новим можливостям, які отримала в...

18 лютого 2022

Стати екологічною столицею Київщини. Кейс Пірнівської громади, яка самостійно визначилася із власним майбутнім

Стати екологічною столицею Київщини. Кейс...

Наприкінці децентралізації десять сіл неподалік від Києва примусово об’єднали в Пірнівську громаду. І хоча на паперах...

10 лютого 2022

Нове шкільне харчування: історія успіху Гостомеля

Нове шкільне харчування: історія успіху Гостомеля

Раніше у Ліцеї №1 Гостомельської селищної ради харчувалися лише 10% учнів. Все змінилося, коли шкільну їдальню...