П’ять українських міст змагатимуться за 300 000 євро на розвиток культури

Проєкт EU4Culture оголосив міста, які увійшли до короткого списку конкурсу, - "Подання концепцій для створення стратегій розвитку культури".

Загалом на конкурс відгукнулися 70 міст з Вірменії, Азербайджану, Грузії, Республіки Молдова та України. Журі, що складається з незалежних місцевих експертів та ради консорціуму EU4Culture, уважно розглянуло та оцінило концептуальні записки, подані містами, та обрало 5 міст з кожної країни-учасниці. В Україні до наступного етапу переходять Вінниця, Житомир, Одеса, Полтава та Рівне.

Вибраним містам буде надано грант до 1000 євро на створення та подання повної заявки. Кінцевий термін подання заявки - 30 вересня, 12:00 за центральноєвропейським часом.

На наступному етапі до трьох міст з кожної країни отримають грант у розмірі 30 000 євро на підготовку Стратегії розвитку культури. Пізніше, одне місто з кожної країни здобуде до 300 000 євро для реалізації своєї стратегії. Окрім грантів, обрані міста отримають освітню підтримку у сферах інтернаціоналізації, культурного підприємництва та управління, а також культурних показників та статистики.


EU4Culture - це чотирирічний проєкт, що фінансується Європейським Союзом для підтримки сектору культури та креативних індустрій в країнах Східного партнерства. Проєкт реалізується Гете-Інститутом у партнерстві з Чеськими Центрами, Данським Культурним Інститутом та Французьким Інститутом у Грузії.

Вебсайт проєкту

Для детальнішої інформації звертайтеся до Дарії Москалевич, координаторки проєкту «EU4Culture» за адресою Daria.Moskalevych@goethe.de

04.08.2021 - 13:59 | Переглядів: 3070
П’ять українських міст змагатимуться за 300 000 євро на розвиток культури

Теги:

культура конкурс грант

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

06 липня 2022

Важливі під час воєнного стану роз’яснення для місцевої влади і жителів громад - в одній рубриці

Важливі під час воєнного стану роз’яснення для...

За ініціативи Мінрегіону на порталі «Децентралізація» створена рубрика, де зібрані офіційні та експертні роз’яснення,...

06 липня 2022

Захисний одяг для пожежників отримали від партнерів 25 громад з Волинської, Львівської та Полтавської областей

Захисний одяг для пожежників отримали від...

  Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передав 25 громадам-партнеркам у Волинській, Львівській та Полтавській областях 250...

06 липня 2022

Як Рава-Руська громада планує розвивати місцеву економіку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Як Рава-Руська громада планує розвивати місцеву...

5 липня Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади...