Як громадам покращити місцеві послуги: презентація посібника

Програма USAID DOBRE презентувала посібник «Теорія та практика вдосконалення послуг місцевого самоврядування» ЗАВАНТАЖИТИ Частину 1, ЗАВАНТАЖИТИ Частину 2), у якому зібрано все, що треба знати в громадах про послуги та їх покращення.

 

 

Браян Кемпл, керівник Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE):

"Кожне керівництво громади хоче працювати якомога краще. Надання послуг та їх якість дуже важливі у цьому контексті. Під час співпраці Програма USAID DOBRE набула величезного досвіду і ми розуміємо, які проєкти можна впроваджувати, щоб удосконалювати менеджмент, покращувати дороги, поліпшувати водопостачання в громаді. Цей посібник узагальнює цей величезний досвід, щоб інші громади могли ним скористатися".

 

 

Сергій Шаршов, генеральний директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Міністерства розвитку громад і територій:

"Програма DOBRE працює з громадами, спілкується з ними, бачить усі процеси, які там відбуваються. Результатом роботи "в полях" і є цей посібник, який можна буде імплементувати і подати для поширення іншим територіальним громадам".

Наталія Ключник, консультантка Програми USAID DOBRE, співавторка посібника:

"За час роботи Програма USAID DOBRE допомогла громадам розробити 128 планів покращення послуг і саме вони стали основою для підготовки посібника. У першій частині книги йдеться про визначення та поняття місцевих послуг, а також розробку плану вдосконалення послуг. У другій частині до кожної послуги, яку ми описували, додається нормативна база: всі стандарти, державно-будівельні норми, нормативні документи, постанови - усе, що можна використовувати під час розробки і реалізації цих послуг".

 

 

Олексій Рябоконь, заступник голови Асоціації об’єднаних територіальних громад,голова платформи "Управління людськими ресурсами, адміністративні послуги та е-врядування" зазначив, що посібник є максимально практичним, він дає інструменти, для пошуку яких раніше доводилося витрачати багато зусиль. За словами Олексія Рябоконя, Асоціація сприятиме розповсюдженню посібника серед громад.

 

 

Посібник доступний для завантаження онлайн.

 

 

 

***

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. До консорціуму виконавців програми DOBRE, на чолі з Global Communities, входять: Український кризовий медіа-центр; SocialBoost; Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща; Національний Демократичний Інститут (NDI).

Теги:

DOBRE

Джерело:

Український кризовий медіа-центр

Поділитися новиною:

Коментарі:

Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

21 вересня 2021

Мінрегіон узгодив проектні норми змін до законодавства, які розмежують повноваження органів місцевого самоврядування всіх рівнів

Мінрегіон узгодив проектні норми змін до...

Чітке розмежування повноважень між органами державної влади та органами місцевого самоврядування всіх рівнів – на...

21 вересня 2021

«Година запитань» про освіту в громадах - новий формат спілкування від DECIDE. Перша розмова - 23 вересня

«Година запитань» про освіту в громадах -...

«Година запитань» – це новий формат спілкування з управлінцями, головами громад та усіма, кому не байдужа якість...

21 вересня 2021

На Львівщині створили Асоціацію курортних громад

На Львівщині створили Асоціацію курортних громад

До асоціації увійшли п’ять курортних міст і селищ Львівщини та одне з Вінницької області, пише Zaxid.net. На...

21 вересня 2021

21 вересня 2021

Комунальні господарства: сміття, каналізація, водовідведення - третій ефір другого сезону проекту "Громада"

Комунальні господарства: сміття, каналізація,...

Про стан житлово-комунальних господарств громад Львівщини і чи вистачає найбагатшій із них коштів на будівництво...