У Баранинській громаді відкрили новий ЦНАП

17 травня у Баранинській громаді Закарпатської області відкрили новий Центр надання адміністративних послуг, створений за підтримки Програми ЄС «U-LEAD з Європою».


ЦНАП надаватиме понад 10 тисячам мешканців більше 170 послуг, включно з послугами соціального характеру, пенсійними послугами, реєстрацією місця проживання, землі, бізнесу та нерухомості. Крім основного офісу, у 4 селах громади створені віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП, які зроблять послуги доступнішими для мешканців віддалених населених пунктів громади. 

Нову адміністративну будівлю, в якій розмістився ЦНАП, громада збудувала залучивши кошти державної субвенції Міністерства соціальної політики України. План-зонування та дизайн-проєкт Центру розробили експерти U-LEAD. Також Програма забезпечила 9 робочих місць ЦНАП та ВРМ сучасними меблями, ІТ-обладнанням для роботи з клієнтами, системою для автоматизації роботи – «Вулик», розробленою проєктом EGOV4UKRAINE в рамках «U-LEAD з Європою». ЦНАП доступний для людей з інвалідністю та має дитячий куточок для зручності всіх відвідувачів.

Ольга Глазунова, керівник команди в України напряму з покращення якості надання послуг Програми «U-LEAD з Європою»: «Якісні та комфортні послуги доступні для всіх – це великий крок на шляху до сервісної держави і належного урядування. Сподіваємось, що у новому ЦНАП можна бути отримати якісні послуги як офлайн, так і звернутись за онлайн послугами, які доступні у «Дії», а також отримати консультації щодо державних послуг. Я впевнена, що мешканці будуть збиратися у громадській приймальні ЦНАП та разом з місцевою владою приймати рішення та творити зміни на краще не лише у сфері адміністративних послуг».

У рамках Програми всі співробітники Центру та ВРМ  пройшли навчання за 5-модульною системою щодо особливостей надання певних груп адміністративних послуг, роботи з клієнтами, ділової етики та інших важливих тем, з якими щодня стикається персонал належного ЦНАП.

Юрій Марусяк, голова Баранинської громади, подякував партнерам: «Наша громада отримала чудову можливість створити не тільки новий сучасний ЦНАП, а й комфортну адміністративну будівлю, яка стане єдиним місцем для комунікації мешканців з владою. Це результат спільних зусиль нашої громади, експертів Програми «U-LEAD з Європою»,  а також Міністерства соціальної політики України. Завдяки новому ЦНАП та чотирьом віддаленим робочим місцям, ми налагодимо справді ефективну систему надання послуг у громаді і зробимо послуги доступнішими та ближчими до мешканців. Попереду  багато роботи, нових проєктів і якісних змін для благополуччя жителів всієї громади».

Загалом, у Закарпатській області за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» запрацює 19 ЦНАП до кінця червня 2021 року.

Приєднані зображення:

Теги:

ЦНАП

Область:

Закарпатська область

Громади:

Баранинська територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:

Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

14 червня 2021

У Іллінецькій громаді розповіли, як стимулюють роботу лікарів

У Іллінецькій громаді розповіли, як стимулюють...

Заробітна плата сімейного лікаря в Іллінецькій громаді на Вінниччині становить до 18 тисяч гривень. Також медики...

09 червня 2021

Яка освіта сьогодні в тренді?

Яка освіта сьогодні в тренді?

Відповідь на це запитання шукали і знаходили учасниці та учасники чергового вебінару, організованого Міністерством...

09 червня 2021

Чемеровецька громада спрямовує 60% свого бюджету на розвиток освіти

Чемеровецька громада спрямовує 60% свого...

    Чемеровецька територіальна громада на Хмельниччині спрямовує 60% свого бюджету на розвиток навчальних...

02 червня 2021

У Снігурівській громаді запрацювала належна система надання адмінпослуг

У Снігурівській громаді запрацювала належна...

2 червня 2021 року у Снігурівській громаді Миколаївської області розпочав роботу новий Центр надання адміністративних...

02 червня 2021

Великі Копані - українське село, де при владі лише жінки

Великі Копані - українське село, де при владі...

У селі Великі Копані на Херсонщині всі керівні посади займають жінки, причому роблять це доволі успішно. DW...