Завершився прийом заявок на конкурс “Наша громада”. До 7 травня включно команда конкурсу опрацьовувала всі отримані заявки, яких в останні дні надійшло дуже багато.
Представники громад подавали анкети на сайті otg.fakty.com.ua, де описували проєкти, які прагнуть реалізувати.
Усього на конкурс надійшло 289 заявкок від громад, із них 6 не прийняті, адже їхні анкети не відповідали умовам конкурсу. У підсумку до голосування допущено 283 громади.
За напрямами анкети розділилися таким чином: туризм - 78, культура - 47, екологія - 31, залучення молоді - 27, медицина та комунальна сфера - по 16, інклюзія, розвиток підприємництва та освіта - по 11, ініціатива для людей поважного віку - 10, а лідерство жінок - 2 заявки.
Майже однаково розподілились заявки за типом громади: міських - 96, сільських - 95 і селищних - 92.
Статистика за областями має такий вигляд:
Вінницька - 4;
Волинська - 9;
Дніпропетровська - 22;
Донецька - 4;
Житомирська - 8;
Закарпатська - 9;
Запорізька - 11;
Івано-Франківська - 14;
Кіровоградська - 14;
Київська - 11;
Луганська - 3;
Львівська - 17;
Миколаївська - 15;
Одеська - 15;
Полтавська - 20;
Рівненська - 14;
Сумська - 8;
Тернопільська - 13;
Харківська - 16;
Херсонська - 13;
Хмельницька - 11;
Черкаська - 12;
Чернівецька - 7;
Чернігівська - 13.
Із 00:01 10 травня до 23:59 31 травня проходитиме голосування за проєкти громад, які потраплять до наступного етапу конкурсу «Наша громада».
У фінал пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Ще 13 громад-фіналістів обере експертне журі.
Щоб підтримати проєкт громади, необхідно зареєструватись на сайті otg.fakty.com.ua через електронну пошту або сторінку у Facebook.
***
Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Вона спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до ухвалення рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. До консорціуму виконавців програми DOBRE, на чолі з Global Communities, входять: Український кризовий медіа-центр, SocialBoost, Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK, Польща), Національний демократичний інститут (NDI).
Програма USAID DOBRE працює в сімох цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській. Із червня 2020 року розпочала свою роботу ще в трьох областях: Запорізькій, Чернівецькій та Чернігівській.
25 січня 2025
Олексій Кулеба: Тільки у партнерстві з...
Під час зустрічі з очільниками українських громад керівництво Мінрозвитку та Агентства відновлення презентували...
25 січня 2025
Початок нової співпраці: Програма Polaris та...
23–24 січня 2025 року у місті Жовква Львівської області шведсько-українська Програма Polaris «Підтримка...
24 січня 2025
29 січня - вебінар «Основи грантрайтингу для...
Хочете навчитися уникати помилок і грамотно заповнювати проєктну документацію? Тоді вебінар від експертів...
24 січня 2025
29 січня - вебінар «Освітня мережа: потреби громади та вимоги законодавства»
29 січня - вебінар «Освітня мережа: потреби...
Програма Polaris запрошує представників освітньої спільноти територіальних громад на вебінар «Освітня мережа: потреби...