Цього року 6 ЦНАП отримають фінансування з ДФРР в розмірі 147 млн грн - перелік

Шість Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) цього року включені до Програми «Велике будівництво». Ці сучасні центри у форматі «Прозорий офіс» розташовані у великих територіальних громадах. Завдяки їх будівництву близько 1,5 млн українців отримають доступ до якісних адмінпослуг.

«Швидке, доступне та якісне отримання адміністративних послуг для громадян та бізнесу є важливою частиною розвитку регіонів. Отже, Мінрегіон ставить за мету, щоб кожна тергромада мала свій ЦНАП і щоб будь-який мешканець громади міг дістатись до нього не більше ніж за 30 хвилин», – зазначає заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

Сучасні ЦНАПи дозволяють отримати адміністративні послуги в єдиному місці, скористатися зоною для самообслуговування, отримати безкоштовну консультацію адміністратора. Окрім того, всі ЦНАПи мають відповідати вимогам інклюзивності.

Цього року фінансування з ДФРР у розмірі близько 147 млн грн передбачено для 6 ЦНАПів у різних регіонах країни. Всі вони розташовані у великих територіальних громадах і стануть не просто місцями, де можна отримати державні послуги, а своєрідними офісами тергромад. Там мешканці зможуть поспілкуватись між собою та отримати консультації адміністраторів щодо життя своєї громади. А в деяких випадках – також отримати можливість використовувати приміщення ЦНАПу для ведення власного бізнесу. Адже, наприклад, у новому ЦНАПі в Дрогобичі працюватиме коворкинг.

Дніпропетровська область

Реконструкція адміністративної будівлі під центр надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» за адресою: м. Дніпро, просп. Слобожанський, 8.

Донецька область

Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара.

Житомирська область

Будівництво прозорого офісу з блокованими приміщеннями торгово-тренінгового центру за адресою: вул. Звягельська, 7Б, м. Баранівка, Баранівський район.

Київська область

Створення та функціонування сучасної інфраструктури надання адміністративних послуг в Білоцерківській міській територіальній громаді шляхом реконструкції нежитлової будівлі (незавершене будівництво) під адміністративну будівлю з розміщенням центру надання адміністративних та соціальних послуг (в форматі «Прозорий офіс») по вул. Театральна, 5 в м.Біла Церква.

Львівська область

Нове будівництво об’єкту «Покращення надання публічних послуг для мешканців Дрогобицького регіону шляхом створення центру «Документ-Сервіс Дрогобич» з реалізацією проекту «Будівництво центру публічних послуг «Документ-Сервіс Дрогобич» на вул. Бориславська у м. Дрогобич.

Херсонська область

Будівництво Центру надання адміністративних послуг, м. Нова Каховка.

16.03.2021 - 11:00 | Переглядів: 2378
Цього року 6 ЦНАП отримають фінансування з ДФРР в розмірі 147 млн грн - перелік

Теги:

ЦНАП ДФРР Іван Лукеря

Джерело:

Мінрегіон

Поділитися новиною:

Коментарі:

Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

19 жовтня 2021

Вакцинація в громадах і як це впливає на економіку - сьомий ефір другого сезону проекту "Громада"

Вакцинація в громадах і як це впливає на...

Яка ситуація з вакцинацією в громадах? Чому люди відмовляються від щеплень і чи виправдав себе експеримент у Моршині?...

18 жовтня 2021

18 жовтня 2021

Міжмуніципальна співпраця як стратегічний пріоритет

Міжмуніципальна співпраця як стратегічний...

Автор: Мирослав Кошелюк, експерт з питань стратегічного планування і стратегічних комунікацій Станом на початок...

18 жовтня 2021

Як організувати в громаді сортування сміття? Досвід Тернопільщини

Як організувати в громаді сортування сміття?...

Відсортоване сміття продають, а побутові відходи від будинків – централізовано вивозять на смітник. У Шумській...

18 жовтня 2021

22 жовтня - консультація для управлінців освітою в громадах

22 жовтня - консультація для управлінців...

22 жовтня 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти”...