Голова Іванівської громади Михайло Кулик став рекордсменом України

 

24 листопада 2020 року голові Іванівської сільської територіальної громади (Вінницька обл.) Михайлу Кулику вручили диплом рекордсмена України. Голова сільської ради був переобраний на посаду з рекордним результатом – за нього проголосувало 91,7% виборців громади. Диплом рекордсмену вручили уповноважені представники Книги рекордів України у Вінницькій області.  

"Я мріяв довести людям, що жити комфортно можна не лише в місті, але й в селі: наші діти можуть мати найкращі ігрові та спортивні майданчики, навчатись в доглянутих школах та садочках, люди нашої громади можуть обслуговуватись в чудовій амбулаторії, а дороги нашої громади можуть бути асфальтовані не гірше, ніж в місті.

Такий результат виборів ми отримали, тому що ми наполегливо працювали разом над втіленням цих мрій і вони здійснились! А щоб ці мрії стали реальністю ми виключили корупційну складову. Тепер все це в нас є!

Я як голова громади розумію, що в нашої громади є ще багато проблем, які потрібно вирішувати. Перед нами стоять важливі завдання і нам потрібно досягти нових результатів в розвитку нашої громади. Я буду робити все, щоб Іванівська ОТГ була найкращою в Україні і щоденно працюватиму, аби виправдати довіру односельців. Я закликаю всіх, незалежно від політичних поглядів, приєднатись до розвитку нашої громади, адже це наша громада, яку ми всі любимо", – сказав голова громади Михайло Кулик.

Дане досягнення не викличе подиву, якщо озирнутися на обсяг роботи, яка була зроблена під керівництвом Михайла Кулика:

  • Створення центру первинної медико-санітарної допомоги в громаді дає змогу акумулювати кошти Національної служби здоров’я України, які в рамках медичної реформи «ходять за пацієнтом» та раціонально самим їх використовувати.
  • В с.Гущинці реконструкція занедбаного приміщення колишнього магазину під амбулаторію та створення належних умови для надання медичної допомоги мешканцям села та для роботи медичного персоналу.
  • Капітальний ремонт 2-го 3-га корпусів ЗОШ І-ІІІ ст. с.Іванів.
  • За рахунок коштів сільського бюджету добудовано до ЗОШ І-ІІ ст. с.Слобідка приміщення, де облаштований дитячий садок.
  • В 2018 році відкрито Спортивно-відпочинкове містечко с.Іванів, що стало поштовхом до створення аналогічної локації в Гущинцях та розширення мережі спортивно-ігрових об’єктів в громаді. Для зручності скрізь облаштовано доріжки з бруківки, встановлено лавки та сміттєві урни.
  • Відкрито Спортивно-атлетичний майданчик на території корпусу №2 ЗОШ І-ІІІ ст. с.Іванів. В громаді постійно здійснюється капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць і доріг громади.

До слова, керівництво громади отримало ще і Подяку за участь Іванівської ОТГ у акції Озеленення України, Озеленення Вінниччини, в рамках якої було висаджено більше як 1 млн 860 тис. дерев за одну добу в Україні.

Теги:

Кращі практики Михайло Кулик

Область:

Вінницька область

Громади:

Іванівська територіальна громада

Джерело:

Книга Рекордів України

Поділитися новиною:

Коментарі:

Default image
Артем Сирітка
25.11.2020 - 12:14
Чому він став рекордсменом? Сергій Хрустовський Авангардівська ОТГ, Одеської області, був обраний із результатом 91,9%!
Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

26 жовтня 2021

Здоровий глузд проти фейків: як Моршину вдалося вакцинувати більшість дорослого населення

Здоровий глузд проти фейків: як Моршину вдалося...

Попри те, що все більше людей хворіють на коронавірус, 56% українців не планують вакцинуватися....

26 жовтня 2021

Громада, яка ламає стереотипи: чим дивує креативне село на Луганщині

Громада, яка ламає стереотипи: чим дивує...

Українці хочуть жити краще – у чистих дворах, на відремонтованих вулицях, мати цікаві зони відпочинку. Найкраще...

25 жовтня 2021

Гроза громади. Репортаж зі Львівщини

Гроза громади. Репортаж зі Львівщини

У Давидівській громаді Львівської області більшість жителів 23-х населених пунктів платять за вивезення сміття, майже...

20 жовтня 2021

Нове шкільне харчування: історія успіху Радовеля

Нове шкільне харчування: історія успіху Радовеля

Оновлений Біотехнологічний ліцей «Радовель», що на Житомирщині, відкрили у 2018 році. Відтоді тут організоване якісне...

18 жовтня 2021

Як організувати в громаді сортування сміття? Досвід Тернопільщини

Як організувати в громаді сортування сміття?...

Відсортоване сміття продають, а побутові відходи від будинків – централізовано вивозять на смітник. У Шумській...