30 листопада 2023
Logo slogan

АНОНС! 4 березня місцеве самоврядування Чернівецької та Івано-Франківської областей працюватиме над пропозиціями змін до Конституції України

Публічне обговорення пропозицій щодо внесення змін до Конституції України «Конституційне забезпечення децентралізації в Україні – 2020» відбудеться в Чернівцях 4 березня за участі представників місцевого самоврядування, профільних асоціацій, експертів та громадськості Чернівецької та Івано-Франківської областей.

У заході також візьмуть участь народні депутати України, представники Міністерства розвитку громад та територій.

Адреса проведення заходу: м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2 (Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича)

Час: 10:00             

Запланована прес-конференція для регіональних ЗМІ .

Нагадаємо, публічні обговорення змін до Конституції України, які мають закріпити реформовану систему місцевого самоврядування та нову територіальну організацію влади, а також децентралізацію владних повноважень стартували в Києві 25 лютого. Саме такий формат, як публічне обговорення підготовки змін до Основного Закону, ініціювала  держава,  щоб в результаті отримати спільне бачення конституційного фундаменту місцевого самоврядування.

Теги:

Конституція обговорення Конституція анонс

Область:

Івано-Франківська область Чернівецька область

Джерело:

Сайт Чернівецької ОДА

Поділитися новиною:

Читайте також:

29 листопада 2023

29 листопада 2023

1 грудня - онлайн-подія «Як підвищити рівень кібербезпеки у громаді»

1 грудня - онлайн-подія «Як підвищити рівень...

Недостатня увага до кібербезпеки може призвести до витіків конфіденційних даних, фінансових втрат та проблем...

29 листопада 2023

1 грудня - тренінг «Можливості участі в проектах транскордонного співробітництва для українських громад»

1 грудня - тренінг «Можливості участі в...

1 грудня о 10:00 відбудеться тренінг "Можливості участі в проектах транскордонного співробітництва для українських...

29 листопада 2023