У Часовоярській громаді відкрили сучасний ЦНАП

10 вересня у місті Часів Яр, Донецької області, відкрився належний Центр надання адміністративних послуг. У Часовоярському ЦНАП надається більше 100 послуг, включно з найнеобхіднішими для мешканців. Вперше з 2012 року у Часовому Ярі будуть надаватись паспортні послуги, включно з видачею закордонних паспортів. 

Капітальний ремонт приміщення та оснащення ЦНАП необхідним обладнанням здійснено у рамках Державного фонду реконструкції та розвитку. Інституційну допомогу у створенні Центру та електронну систему документообігу «Вулик» надала Програма «U-LEAD з Європою». В ЦНАП обладнано 13 робочих місць, а всі працівники завершили навчання по підвищенню кваліфікації, розроблене українськими, шведськими та естонськими експертами Програми.

«Надання якісних адміністративних послуг у комфортних умовах – це один з критеріїв успіху реформи децентралізації. Ми дуже раді, що у Часовоярській громаді за підтримки Державного фонду регіонального розвитку та міжнародних донорів з’явився належний ЦНАП і тепер мешканці можуть отримувати послуги якісно та без корупційних ризиків. Наша спільна місія – зробити так, щоби послуги, які надає держава, були доступними для кожного громадянина України», - зазначив заступник міністра Мінрегіону Лев Парцхаладзе.

Завдяки підтримці Програми «U-LEAD з Європою» ЦНАП інтегрував широкий перелік сервісів, включно з соціальними та пенсійними послугами, земельними послугами, послугами місцевого значення, реєстрацією місця проживання, бізнесу та нерухомості тощо. Невдовзі у ЦНАП будуть видавати закордонні паспорти, гроші на це виділила міська рада.

Юлія Івахніна, керівник команди в Україні, напрям з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою»:«Вітаємо громаду з відкриттям належного ЦНАП. Ми вдячні місцевій владі за ефективне партнерство та розуміння кінцевої мети створення належної системи адмінпослуг – зручність та комфорт для мешканців. Синергія зусиль місцевої, центральної влади та міжнародної програми допомоги знову довела свою ефективність. Сподіваємось, що Часовоярський ЦНАП стане осередком європейських цінностей та позитивних змін у громаді».

Сергій Чаус, виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Часовоярівської громади: «Ми дуже раді, що у нашій громаді відкрився належний ЦНАП та дякуємо партнерам за підтримку. Тепер наші мешканці будуть отримувати найнеобхідніші послуги у комфортних умовах, швидко та якісно».

Нагадаємо, що в рамках Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» буде створено та модернізовано до 600 ЦНАП в громадах України до кінця 2020 року.

11.09.2019 - 09:41 | Переглядів: 12762

Приєднані зображення:

Теги:

адміністративні послуги

Область:

Донецька область

Джерело:

Читайте також:

20 квітня 2026

У Парламенті пропонують посилити роль органів самоорганізації населення

У Парламенті пропонують посилити роль органів...

На розгляд Верховної Ради України подано проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо...

20 квітня 2026

20 квітня 2026

Як збирати та аналізувати дані про відходи. Покрокова інструкція для громад

Як збирати та аналізувати дані про відходи....

  В управлінні відходами все починається з даних. Звучить просто і складно водночас: звідки їх брати, що та як...

20 квітня 2026

Анонс: вебінар «ДБН В.2.5-56:2014 (2026): обов’язки та ризики засновника закладу освіти у сфері протипожежного захисту»

Анонс: вебінар «ДБН В.2.5-56:2014 (2026):...

До участі запрошуємо керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників закладів освіти та...