Області очолить молодь з об'єднаних громад, а не хтось із Києва, - Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко запевнив, що в разі його перемоги в другому турі виборів, керівниками в областях стануть молоді люди, які активно проявили себе на місцях.

Про це він сказав у політичному ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна", повідомляє Укрінформ.

“Щодо губернаторів, які не мають відповідного рівня підтримки, - це абсолютно потужний сигнал для регіонального керівника щодо того, що є проблеми. Одразу ж після другого туру, після моєї перемоги на президентських виборах, - і така вимога Конституції - всі вони йдуть у відставку. І буде дуже багато нових, молодих людей. Звідки вони візьмуться? З об’єднаних територіальних громад, де вони вже декілька років попрацювали, використовуючи ті можливості, які дала децентралізація”, - зазначив Петро Порошенко.

Він наголосив, що “саме таким людям треба організовувати ліфт, піднімати їх на рівень обласного центру, на рівень Києва, ставити керівниками областей”.

“Вони вже мають довіру, досвід, вони вже абсолютно прозорі в своїй діяльності. І саме таке оновлення команди мною буде застосовано. Не треба тасувати цю київську колоду. Треба надати можливість людям із регіонів прийти і реалізувати той досвід, ті напрацювання, які в них є”, - сказав Президент.

17.04.2019 - 10:28 | Переглядів: 10966
Області очолить молодь з об'єднаних громад, а не хтось із Києва, - Петро Порошенко

Теги:

Петро Порошенко

Джерело:

Укрінформ

Читайте також:

29 квітня 2026

Моніторинг громад – березень 2026

Моніторинг громад – березень 2026

Як змінюється стан справ у територіальних громадах? Як на їхню спроможність впливають безпекові умови в регіонах та...

29 квітня 2026

Громади отримають нові інструменти для повернення українців: держава посилює співпрацю з муніципалітетами

Громади отримають нові інструменти для...

Територіальні громади зможуть активніше долучатися до процесу повернення українців з-за кордону та їхньої...

29 квітня 2026

Смарт-спеціалізація: сьогодення і майбутнє. Част. 2: Уроки впровадження першого та другого циклів

Смарт-спеціалізація: сьогодення і майбутнє....

Стратегії смарт-спеціалізації (Smart Specialisation Strategies, S3) поступово стали одним із ключових інструментів...

28 квітня 2026

Реформа місцевого самоврядування: ключові тенденції за підсумками І кварталу 2026 року

Реформа місцевого самоврядування: ключові...

Міністерство розвитку громад та територій України оприлюднило Моніторинг реформи місцевого самоврядування та...